Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan család, akik nem...

Van olyan család, akik nem ünnepelnek meg semmit?

Figyelt kérdés

Se karácsony, se névnap, sem születésnap.


Azt hiszem, 11 lehettem, amikor utoljára felköszöntöttek a szüleim.


Én mindig gondoskodom meglepetèsről, apróbb, szerènyebb kedvességekkel, igènyesen becsomagolva, virággal, tortával, figyelmessèggel.


De ők soha...tavaly még annyit sem mondtak, hogy " boldog születêsnapot " ...


Kicsit sz_r, hogy ennyire nem számítok senkinek...hozzá szoktam, de rossz érzés...én mindig gondolok a másikra...a volt barátaimnál is ugyanez volt...soha nem kaptam semmit, még szóban sem.



2020. aug. 14. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyik pasidtól se?


Tudták, hogy mikor van a születésnapod?

2020. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jahj, nem párkapcsolatra értettem, hanem barát barátokra 😅...
2020. aug. 14. 20:15
 3/9 anonim válasza:
100%
Van.
2020. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta dolog, hogy ezek után te felköszöntöd őket.
2020. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk nincs ajándékozás, csak jelképes, nagy ajándékokat csak a gyerekek kapnak. Van, akinek már ez is szentségtörés. Szerintem meg ahány ház, annyi szokás, nem fikázni kéne egymást.

Viszont ha téged bánt ez a helyzet, azt meg kéne beszélni.

2020. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ajándékokról van szó..hanem a gesztusról...egy szelet pici olcsó süteményt se kapok egy 10 forintos gyertyával...semmit...semmi boldg születésnap-ot...


Még mikulàskor is gondolok rájuk egy kis becsomagolt csokoládéval...én semmit nem kapok...tavaly egy kaparós sorsjegyet adtak oda, hogy nèzzem meg, nyertünk-e...na? 👌

2020. aug. 14. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Jehovások úgy tudom, egyáltalán nem tartanak semmilyen ünnepet, szóval van egy pár ilyen család.
2020. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát érdekes életük lehet, nekem pl kellenek az ünnepek mert kiszakítanak a szürke hétköznapokból, már egy egyszerű névnap is.
2020. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
91%
Nálunk sem igazán volt ilyesmi. Anyám egy ideig csinált karácsonyt, szóval fa az volt de ugyanúgy balhéztak aznap is. Aztán már annyi sem volt. Születésnap meg ilyesmi sem. Felnőttként én csak a születésnapokat ünneplem, a magamét meg a páromét és annyi. A karácsony meg az ilyesmik nem izgatnak bennünket.
2020. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!