Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A másik telefonjában turkálni,...

A másik telefonjában turkálni,az mennyire ok?Teljesen ok nélkül? Mennyire tolerálnád?

Figyelt kérdés
Ti hogyan viaelnétek,ha a párotok minden üzenetet átnézne alaptalanul?
2020. aug. 7. 20:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire nem tolerálnám. Megmondanám a magamét vagy én is beleturkálnék az övébe.
2020. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
82%
A telefon magánterület, senkinek nincs semmi köze hozzá.
2020. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
72%
Ha engeded neki magadra vess. Az enyémben nehezen turkálna, mert nem tudná feloldani. Szánalmasnak tartom az ilyet.
2020. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
79%
Egy párkapcsolat a bizalomról szól, úgyhogy ha arra vetemedik, hogy engedély nélkül kutakodjon a telefonodban vagy te félsz attól, hogy valamit talál, ami nem tetszik neki, akkor ott nyilván nem 100%os a bizalom……
2020. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
64%
Mindig nyitva van a telefonom, a lényeges dolgok mindig a fejemben vannak-ha kellenek és ezt tudják rólam.Máséhoz meg nem nyúlok.
2020. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
68%

Nézze, nem talál semmit úgysem. Persze nem esne jól, nem tagadom, de érdekelne, hogy mi motiválja.


Amúgy én is túrtam már át ex telefonját. Megtaláltam, amit "kerestem", szóval az alaptalanságról ennyit...

2020. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
51%
Alap, hogy csak én tudom feloldani.
2020. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
81%
Csak én tudom feloldani. De igazából 30 évesen nincsen semmi rejtegetni valóm.
2020. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értitek a kérdést páran,nem arról van szó,hogy van rejtegetni való vagy sem,hanem maga a tény,hogy turkálnak a telefonodba,aki elvileg szeret és bízik benned és akit te is szeretsz.Pint azért mert nincs rejtegetni valód,pont azért esik rosszul nem?
2020. aug. 7. 20:41
 10/45 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar, ha használja, hiszen semmi titkos nincs benne, amit a párom elől el kéne rejteni. De ha a bizalmatlanság miatt konkrétan átnézné, kutakodna, az zavarna, mivel szerintem ez nem normális.
2020. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!