Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális,hogy anyám miatt...

Az normális,hogy anyám miatt szar az èletem?27 èvesen?bMindig megmondja mit csinálják. 3 műszakban dolgozom èhbèrèrt legutóbbi fizetèsem 109 ezer Ft volt de nem kereshetek másik munkát stb de ha kinyitom a számat én vagyok a hülye mert miért?

Figyelt kérdés
Miért nem tetszik ami van miért vagyok idegbeteg alkoholista
2020. aug. 19. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Miért, szerinted egy idegbeteg alkoholistával mégis hogyan kellene bánni? Úgy vágnálak ki, a lábad nem érné a földet. Anyád még finom hozzám képest.
2020. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
a 109ezer meg három műszakban nettó hazugság, ez 163ezer nettója, 161 a minimálbér.
2020. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nekem nem szóltak bele soha nagyon, de későn érő típus voltam. Mikor elvégeztem a sulit nem tudtam merre tovább. Anyám eljött velem munkát nézni végül talált protekcióval. De ez nekem segítség volt, mert látta hogy nem vagyok a helyzet magaslatán:).Ezután nem szólt csak ha kértem, de egyre kevesebbet kellet kértem a segítségét. Felnőtt koromban jöttem rá hogy mekkora szerencsém volt vele, ahogy így olvasom a sztorikat mint ez a kérdés is.

Kérdező anyukád nem építő jellegű kritikát mond, nem akarja hogy fejlődj, neked kell kezedbe venni a sorsodat. Plusz 27 évesen önálló élet lenne az egészséges. Ha pedig igaz higy iszol ahogy ő mondja, akkor azzal csak magad alatt vágod a fát. Tűzz ki célokat amiket még is tudsz valósítani, és ne hagyd higy hátráltasson benne lelkileg. Felnőtt vagy, te döntesz.

2020. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez Bazsi?
2020. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Milyen és hány kanna bort iszol naponta?
2020. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne is haragudj, de ezért te vagy a felelős. Normál esetben az ember tinikorában elkezd lázadni a szülők ellen, ha te hagyod hogy irányítsanak akkor mégis mit vársz?
2020. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 qkker1 ***** válasza:
100%

"Ez Bazsi?"


Szerintem ez egy másik idióta troll!

Asszem ez nem iszik, hanem depis /állítólag/!

2020. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!