Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok, hogy ezt kértem?

Bunkó vagyok, hogy ezt kértem?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt az esküvöm. Az exemmel nagyon jóban vagyunk, ő lesz a tanúm.. a leendő férjemmel is nagyon jó viszonyban vannak. Viszont én azt kértem az exemtől, hogy a mostani barátnőjét ne hozza magával. Amit ő teljesen megértett..de kicsit lelkiismeretfurdalásom van mégis. Azért nem akarom, hogy magával hozza mert az elmúlt három évben a lány annyiszor megalázta, megcsalta, megbántotta, hogy az hihetetlen. (az exem sokszor nálunk "sírta" el a bánatát) Magam sem értem, hogy az exem miért nem hagyta el már véglegesen (próbálkozások voltak)..Tudom, hogy képes lennék megfojtani a lányt egy kanál vízben..és egyszerűen nem akarom a képét látni a saját esküvőmön.. Ugyanakkor én is szívesen ott lennék majd az exem lagziján..és ha ezt a lányt veszi el egyszer akkor joggal mondhatja, hogy én sem akartam, hogy ő jöjjön.
2010. aug. 5. 14:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanakkor én is szívesen ott lennék majd az exem lagziján..és ha ezt a lányt veszi el egyszer akkor joggal mondhatja, hogy én sem akartam, hogy ő jöjjön.


Így van.Majd akkor kiderül bunkó voltál-e,meglátod neked hogy esik majd.

A saját esküvődre jogod van azt hívni,akit akarsz,de mondom,majd akkor meglátod.De szerintem fel leszel háborodva.

2010. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%

"Azért nem akarom, hogy magával hozza mert az elmúlt három évben a lány annyiszor megalázta, megcsalta, megbántotta, hogy az hihetetlen. (az exem sokszor nálunk "sírta" el a bánatát) Magam sem értem, hogy az exem miért nem hagyta el már véglegesen (próbálkozások voltak).."


Szerintem mérlegelni kellene.Ha valóban ilyen rossz a kapcsolatuk,akkor véleményem szerint nem fog sokáig működni.Ha ez mind megtörtént,amit írtál akkor én csodálkozok rajta,hogy a pasi még ott van azzal a csajjal.Lehet,hogy csak idő kérdése és végleg szakítanak.

2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
szerintem félre kéne tenned a személyes problémádat a nővel. és ha így vesszük, akkor valóban tapintatlanság volt. mert mégis kivel menjen az ember egy esküvőre, ha nem a párjával?
2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem voltál az. Én sem engedtem meghívni páromnak az esküvőre egy haverját, akit utálok. Voltak viták, de megértette.

Ez a kettőtök napja, és nehogy már te érezd magad szarul, vagy feszengj, amiért olyan embert látsz a vendégek között, akitől 220 lesz a vérnyomásod!

2010. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%
Az vagy.
2010. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
26%
szerintem csak akkor vagy bunkó,ha világít a szádban a negró:D
2010. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%
már az is bunkóság volt, hogy tanúnak kérted, de hogy még közölted is, hogy egyedül jöjjön....ritka bunkó vagy, mit ne mondjak...
2010. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
szerintem elég bizarr helyzet már az is, hogy az exed lesz a tanúd - akármilyen a kapcsolatotok.
2010. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
14:30-as vagyok...nem mellesleg a leendő férjeddel szemben is pofátlanság tanúnak kérni az exet
2010. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
Döntsd el, hogy mi a fontosabb: az exed esetleges esküvője, vagy az, hogy utálod a csajt. Szerintem akármennyire utálod a csajt, egyszerűen pofátlanság őt nem meghívni.
2010. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!