Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rendetlen az...

Miért ilyen rendetlen az anyám? Szörnyű miket művel!

Figyelt kérdés

Öcsémmel élnek ketten mert én elköltöztem 2 éve: nem bírtam. Szóval minden dolog a földön hever az egész lakásban,ruhától kezdve a szemétig ( van ott több éves szemét is akár)Szemeteszsákokba gyömöszölt ósdi cuccok amiket rég ki kellett volna dobni.Minden kacat össze vissza dobálva...

Hűtő tömve van a megrohadt és bomló kajáktól,amit évek óta ki se nyitottak,nemhogy kitakaritani. a szomszéd nénihez viszi anyám a kaját hűteni mert lusta kitakaritani a jégszekrényt! Egész konyhában is rohad minden szó szerint.Olyan büdös van a lakásban hogy hányni lehet,multkor egy nedves szőnyeg volt pár hónapig a fürdőkádban és kinőtt rajta 3 db gomba! Fújjjjj

elviselhetetlenül gusztustalan a lakás,nem takaritanak meg mondom,semmi!!! Hogyan vegyem rá őket hogy tegyék rendbe?

Amig otthon laktam nem volt ennyire kupi,de akkoris voltak durva dolgok. De most..ááááá

Segítsetek kérlek!!

L/25


2010. aug. 5. 15:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

ja és anyám nyugdijas semmit sem csinál egész nap otthon ül egyik fotelből a másikba

öcsém meg egyetemista,de ő sem csinál otthon semmit.Nem tudom hogy lehet így élni.

2010. aug. 5. 15:14
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Mivel te nem laksz ott, nem értem miért zavar, ha őt nem?
2010. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj! Anyukád már nem fog megváltozni. Nincs más választásod, néha neked kell elmenni kitakarítani. Az más kérdés, hogy amiket leírtál, gondolom, mindenkinek megvan a maga véleménye. Tényleg undorító. Ha nem nagy a lakás és a közelben laksz, tedd rendbe néha. (Sajnálom, hogy ilyen nemtörődöm édesanyád van. Mert Te az írásod alapján rendes lány lehetsz...)
2010. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
15.16-os-nak! Gondolom, nem akarja a kérdező, hogy a fiútestvére ilyen körülmények között lakjon. Bár ő is takaríthatna éppenséggel. Persze, hogy zavarja!
2010. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel motivál anyukád, hogy te meg az öcséd önállóan éljetek.
2010. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

sokszor megyek haza hozzájuk de nem birok fél óránál tovább ott lenni pont ezek miatt.Rohadtul zavar mert mindig is ilyen volt,amig nagymamám erőben volt,mióta az eszemet tudom,ő takaritott meg rakott rendet. Amióta nagyi beteg meg öreg,kb.6 éve azóta folyamatosan lejebb romlik a lakás.Én mig otthon laktam hiába takatitottam meg pakoltam mert 2 nap mulva ugyanolyan lett.Emléxem egyszer egy nagy szobát teljesen rendbe raktam minden,3 nap mulva már lépni nem lehetett benne mert anyám minden cuccot odavitt. Azóta úgy áll át kell bukfencezni a szemétdombon :S

El nem tudjátok képzelni mennyire szeretnék egy tiszta,igényes édesanyát! Akihez jó hazamenni és főz valami finomat!! EBBEN NEKEM SOHA NEM VOLT RÉSZEM.:((

2010. aug. 5. 15:24
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
ajándékozz meg egy takarítónővel, ezentúl ez a születés-, névnapi, karácsonyi ajándékod
2010. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Újra a második válaszoló vagyok. Megértelek teljes mértékben, hogy Te is szeretnél egy "normális" anyukát, és a majdani gyermekednek "normális" nagymamát. Tényleg nagyon sajnálom. Nem tűnik falsnak az írásod, valószínűleg valóban vannak ilyen nők. Bár számomra teljesen érthetetlen. Tesód mit mond? Neki jó így is?! Főleg, ha egyetemista, nem is lehet buta ember. Én sem értem, hogy emberek miért szeretnek koszban, mocsokban élni, holott mindenki arra vágyik, hogy tiszta, rendes otthona legyen előbb-utóbb. Már bocs a kérdésért, de nem iszik anyud véletlenül? Mert akkor majdhogynem van rá magyarázat. Másképp nem tudom elképzelni...
2010. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

nem iszik,de elég depis szokott lenni. Tesómat kérdeztem nem akar-e elköltözni azt mondta neki jó így. :S

Pont azért,mert szeretem anyumat meg tesómat is,nem akarom hogy így éljenek! Multkor anyu sirt is nekem, hogy annyira bántja hogy az öcsém ilyen körülmények közt él! Erre mondom neki, tenni kéne valamit mire ő: ááá nem lehet...és eltereli mindig a szót ha felhozom ezt a témát

no comment

2010. aug. 5. 15:41
 10/23 anonim ***** válasza:
15:16-os vagyok. Miért kellene neki azon aggódni, hogy az öccse milyen körülmények között lakik? Egyetemista, tehát felnőtt ember. Neki sem kötelező ott lakni, vagy így élni.
2010. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!