Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bezártam a bnőmet a WCbe egy...

Bezártam a bnőmet a WCbe egy negyed órára ez tényleg olyan szörnyű h ez miatt le kell hordani engem a szüleinek mindennek?

Figyelt kérdés

Kicsit neurotikus tipus :P Na mind1 am szeretem meg minden csak vagy 1 hete rájött a hisztiroham és én meg bezártam a wcbe h gondolkozzon ott a sötétben magán meg nyugodjon le... na mindegy a lényeg h nem is neki van a baja evvel hanem megtudták vhogy a szülei és most olyanokat mondogatnak (főleg a faterja) h engem fel fog jelenteni a rendörségen meg h én egy agresszív hülye vok meg mindennek elhord ordibált velem is egy sort h ilyet egy nővel nem csinálunk, pláne nem az ő lányával... Meg h ha mégegyszer bezárom vhova vagy leöntöm egy pohár vízzel (mert olyan is volt 1x) akk eltöri a karom meg ilyeneket mond meg mondja a bnőmnek is a hülyeségeit... sztetek hogy lehetne leállítani?! Ahányszor náluk vunk mindig beszól és hiába mondom neki h az ő kicsi lánya olyankor eszét veszti és nem lehet vele mit csinálni nem érdekli :/ Hogy lehetne beszélnem vele? Jó mondjuk alapból is utál és mindig csak örül ha talál vmit amiért b.sztathat, de most sztetek ez olyan szörnyű dolog amiért ordibálni kell? Őt csak nem zárhatom be a WCbe XD

16/F


2011. aug. 1. 15:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/143 anonim ***** válasza:
24%
xd
2011. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/143 anonim ***** válasza:
82%
Elég nagy paraszt vagy,már nem azért.
2011. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/143 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van az apjának. Egy kis tisztelet lehetne benned a nők iránt. Ha meg nem tudod kezelni, ott lehet hagyni, de ez az eljárás gyerekes és férfiatlan. Menj vissza autókat tologatni az óvodába...
2011. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/143 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan bezártad a mellékhelyiségbe?xD Szerintem tényleg nem kellett volna:D Inkább akkor fogd le vagy valami de ne zárd be sehova:D
2011. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/143 anonim ***** válasza:
79%
Te tényleg nem tudod felmérni a tetteid, súlyát... Nem zárhatunk be csak úgy egy másik EMBER-t valahova! Ki a fenének képzeled te magad?! Igaza van az apjának... Kis taknyos...
2011. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/143 anonim ***** válasza:
25%

A lány a barátnőd?

Én megmondanám neki: még egy hiszti és fel is út, le is út...

Biztos a szülei elkényeztetett kislánya...

2011. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/143 anonim ***** válasza:
83%

Ha engem bezárt volna, akár milyen hosztirohamon van a pasim, akkor az onnantól nem lett volna a pasim. Ja, ugyan ez értendő a pohár vízre is.

Ez még a kezdet, később majd verni fogod!!!!!!!

Igaza van az apukának!!!!!!

Nekem még csak két éves gyerekem van, és nő vagyok, de ha ilyet tennének vele 16 évesen én sem állnám meg szó nélkül, de gondolom apárom se.


Inkább szálljál magadba, mint hogy itt várod a "mentséget"!!!

2011. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/143 anonim ***** válasza:
85%
Hát te h*lye vagy. Bezárod a wc-be és csodálod, hogy ki van akadva? Meg leöntöd egy pohár vízzel és még neked áll feljebb? Inkább neked kellene elgondolkoznod, hogy miket művelsz. Ne csodálkozz azon, hogyha az apja a saját lányát védi. Méghozzá teljesen jogosan. Nem is csodálom, hogy nem bírnak a szülei téged.
2011. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/143 anonim ***** válasza:
22%

Én egy osztálytársamat zártam be még általánosban, mert állandóan fölbaszta az agyam.

De ő ott is maradt éjszakára.

Gondoltam gondolkozzon el egy kicsit. Aztán másnap jött az anyja a rendőrséggel együtt, mert már mindenhol keresték.

Még jó, hogy még fiatalkorú voltam, így nem tudtak megbüntetni.

2011. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/143 anonim ***** válasza:
42%

Bezártam a bnőmet

Szóval igen

Én nem tudom hogy kezelném de valszeg rögtön ott hagynám egy hiszti roham után.Annyit nem törődnék vele hogy a wc-be zárjam.

2011. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!