Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy 26 éves...

Normális az ha egy 26 éves önálló keresettel rendelkező nő még a szüleivel él? Egészséges ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 15:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

szia!


Ha nincs komoly kapcsolata, vagy gyűjt mondjuk egy saját autóra/lakásra, akkor miért ne?

2010. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Abból kiindulva,hogy saját keresetből egy átlagember nem tud lakást venni+az albérletárak,teljesen normális.
2010. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem 26 évesen ez már nem a legnormálisabb. De te érzed, ha neked így jó.
2010. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Normális.Mégis mit csináljon?Vegyen hiteleket a nyakába,hogy aztán semmire ne legyen pénze,csak a törlesztőrészletre?Gondolom gyűjtöget.

Ha te vagy az,értem a kérdést,ha nem akkor meg semmi közöd hozzá.

2010. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális. Csak ma divat,hogy 18 évesen már külön kell költözni,hogy megvalósítsd önmagad!
2010. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
ha korrekten beszáll a rezsibe és feltételezem nincs, vagy nem komoly a párkapcsolata, akkor miért ne?
2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen rendben van.

Biztos oka van, hogy még otthon lakik. Ha esetleg nincs férfi az életében, ki akar egyedül, magányosan élni?

Lehet, hogy nem bírná magát fenntartani egyedül.

Az is lehet, hogy annyira szereti a szülőket, hogy még nem akarja magára hagyni őket, vagy valamelyik szülő ápolást igényel.

2010. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem normális dolog.

Simán lehet már ilyen korban külön élni,pláne ha van párkapcsolata,akkor ne mondja nekem senki hogy nem tudnának már 2en külön élni és fenntartani egy lakást és magukat.

2010. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális. ÉN 30 vagyok és otthon lakom anyuékkal, igaz külön lakrészben. Mi a fenének hajítsak ki x összeget egy albérletre? A férjem külföldön van, nekem is jó fizetésem van itthon, ha hazajön ősszel, nem kell egy fillért hitelt sem felvennünk a leendő házunkra. Még szép , hogy inkább otthon vagyok. Persze a saját lakrészemet teljesen én tartom fenn, és magamat is, de legalább az albi árát megspórolom.
2010. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
90%
szerintem teljesen normális!nem mindenkinek jön össze úgy az élet!
2010. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!