Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » II. kerületi, átlag (vagy...

II. kerületi, átlag (vagy átlag alatti) keresettel rendelkező anyukák! Ti hol vásároltok?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy most költöztünk a II.kerületbe,közel a Moszkva térhez.Eddig csak a Fény utcai piacot és a Mammut 1-2-t találtam itt,ezek nagyon-nagyon drága helyek.Még a babám gyümölcsét is úgy veszem meg a piacon,mintha a fogamat húznák,de tényleg!!Mi van még itt a környéken,ahol érdemes lenne vásárolni?Érdekelne nagyon valami bolhapiac-féleség is,valami zöldség-gyümölcsös,esetleg egy olcsóbb,megfizethetőbb áruház,vagy ilyesmi...Segítsetek légyszi!!!Nagyon köszönöm!
2010. nov. 16. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre felé nem igazán fogsz olcsó helyet találni... a piac is állati drága. Élelmiszert mi simán a boltban veszünk, húst/zöldséget a piacról, popsitörlőt a mammutban lévő dm-ből, pelust a rossmann-ból ha van kuponom. Babaruhát itt sehol nem érdemes venni, max C&A-ból a Mom-ban. A kenguru kid-ben (baby studió) még véletlenül se vásárolj, mert vagy 100 %-val drágább minden mint másutt. A körúton van több használt ruha bolt, esetleg ott hátha találsz ruhákat. A mammutban még érdemes a jeans clubban szétnézni ott szinte mindig vannak felsők 1000 ft alatt. Én babaruhát a tescoban/ vaterán szoktam vásárolni többnyire.
2010. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Moszkva téri McDonalds mellett van egy nagyon jó turi, ahol új babaruhákat lehet venni 3000 forint/kg-os áron. Én ott vettem eddig mindent. A Fény utcai piacon érdemes a második emeleten a hátsú utcában venni a zöldségeket, a Millenáris felőli végén van a szerintem legolcsóbb zöldséges. Húst mindig az első emelet végén szoktam venni, ahol a nagy melegétkezési utalványok ki vannak ragasztva a kirakatra, már messziről jól látszik. Kenyeret, pékárut este 5 után a körúti Lipóti pékségben olcsóbban lehet venni, de a Grobyban a MEchwart ligetnél is egész jó árban vannak és sokáig, 3-4 napig elállnak.

Érdemes arra is figyelni, hogy a Mammut Match másfélszer olyan drága, mint a Fény utcai piac alagsorában lévő, ami kb 100 méterre van tőle.

Tisztítószereket a Batthyány tér - Batthyány utca sarkán lévő kínainál, a Honi Élelmiszerben lehet venni (nevével ellentétben itt nincsen élelmiszer, csak csoki, alkohol és rengeteg olcsó öblítő, tusfürdő, mosószer, wc-papír, mind a legolcsóbb a környéken) A Csalogány utca-Gyorskocsi utca sarkán van egy 100 forintos bolt, ott a mosogatószerek és a tisztítószerek nagyon olcsóak. Ezek mind a Moszkva tértől max 5-10 perc sétára vannak. :)

2010. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: én is itt lakok a környéken már három éve, de nekem is sokat segítettél a válaszoddal. Köszönöm szépen. :)
2010. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én két éve költöztem ide, de van egy barátnőm, aki mániákus piacos-turis, ő adta át nekem a fenti tapasztalatokat. De be is jött minden. Ami még kis extra, hogy a Fazekas utcában pl fele olyan drága a virágos, mint bárhol a környéken, a Fő utca 59-es gyógyászati segédeszköz boltban pedig fogkefét szoktam venni, mert az nagyon olcsó és minőségi, ellentétben a saját termékes DM-esekkel. HA jól emlékszem, 300 forint körül van, és sokféle (erős, puha sörte, nyelvtisztítós, külön dohányosoknak, stb...)
2010. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Fény utca horror, tényleg nagyon drága. Ha esetleg néhanapján kap a babád üveges kaját vagy tejpépet: én tegnap vásároltam be a Rossmannban Kecskeméti babakajából, le vannak árazva, egyébként is ezt szeretem venni. (Alapvetően én főzök neki, de néha jól jön az üveges.) A Rossmann saját tejpépjei is csak 600 Ft körül vannak (csak... na jó, a többihez képest csak), ha akcióznak még ebből is van engedmény.



Viszont tudok egy olcsó bababoltot ajánlani! A Csalogány u. 42. alatt van (a Mammuttól 5 prec gyalog). Hát mit mondjak, ne egy hagyományos tip-top boltot képzelj el, nagyon lepukkant, de egy csomó dolgot tudsz barátságos áron venni. Nézd meg a honlapjukat, bár itt nincs fent minden, ami az üzletben van. Nincs kirakata vagy ilyesmi, egy régi építésű társasházban van, be kell csengetni a kapucsengőn, olyan kis zugbolt kinézetű.


[link]

2010. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!