Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretne tőlem semmit....

Nem szeretne tőlem semmit. Ezek után hogyan viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú. Jól érzem vele magam és eddig azt hittem ez az érzés kölcsönös, mert ha találkozunk akkor elég jól elvagyunk, szemezgetünk. Adtam egy elég "magas labdát" szóval ha érdekeltem volna akkor élhetett volna a lehetőséggel, de semmi reakció. Ezek után hogyan viselkedjek vele ha találkozunk? Már több mint 1 hete nem találkoztunk, de nem bírom kiverni a fejemből, mert minden szempontból jó lett volna számomra...
2010. aug. 5. 15:40
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Még valami:

A családomnak már említettem, hogy van egy fiú akivel alakul valami (mert teljesen azt hittem) és ugye mégsem lesz belőle semmi sem. Hogy adjam elő itthon, hogy "hát vele sem jövök össze" már tényleg nagyon kellemetlen, mert kb jobban várják mint én, hogy legyen végre pasim...

2010. aug. 5. 15:43
 2/26 anonim ***** válasza:
maradj vele semleges. barátságos, de nem bizalmaskodó. mellesleg a szülőknek legyen elég annyi, h mégsem ő volt a megfelelő. tovább keresel. ha elég diszkrétek, akkor ennyi elég nekik...
2010. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mi volt az a "magas labda"? Szabad tudni?
2010. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Meg tényleg olyan hülye vagyok, mert annyira sikerült beleesnem, hogy pl tudom róla, hogy most fog új suliba menni, ahol csak lányok vannak és majd biztos össze fog jönni valakivel. Tudom, hogy ez egy nagy idiótaság tőlem, de egyszerűen kikészülök már a gondolattól is, hogy más lányokkal ismerkedik :(
2010. aug. 5. 15:48
 5/26 margoz ***** válasza:
Mindenképpen vigyázz arra nehogy megalázó helyzetbe kerülj.ha találkozol vele hivd el valami olyan közös programra aminek nincs randi jellege,ez lehet akár egy mozi is.olyasmiröl beszélgess vele ami őt érdekli, és beszéltesd,a fiuk is nagyon szeretnek beszélni csak sok lány nem hagyja szohoz jutni öket.Igy jobban megismered és egyböl tudni fogod hogy van e esélyed nála.
2010. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Azt tudom ajánlani,hogy viselkedj úgy a fiúval,ahogy ő veled.Mást amúgy sem tehetsz.A szüleidnek meg nem kell semmit mondani.Ha rákérdeznek,akkor ne mondj semmi konkrétat.

És,tényleg,engem is érdekelne,hogy mi volt az a "magas labda"?

2010. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy küldjön át nekem valamit msn-en (nem mintha kellett volna, de így legalább felvett msn-re, és valami elérhetőséget cseréltünk) Át is küldte, de azóta sem írt, pedig mindig fent van és én is. Ha érdekeltem volna akkor írna, illetve megnéztem myvipen ő visszanézett, de nem jelölt be.
2010. aug. 5. 15:54
 8/26 A kérdező kommentje:
És iwiwen sem jelölt be, pedig ott is váltottunk pár levelet. És olyan távolságtartó volt a levelekben...Személyesen sem mondhatom hogy olyan hűdejó viszonyban lennénk, de ha találkozunk akkor azért sokat beszélgetünk ahhoz képest. Plusz tényleg sokat viccelődik ő is és én is, sokat nevetünk. Dehát úgy látszik félreértettem őt...
2010. aug. 5. 15:57
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Látszik csibém, hogy a 21. század gyermeke vagy:D

Az irányadó aegy kapcsolatban, hogy nem ír msn-re meg myvipen nem jelölt be?:)

Ej, még jó hogy az ősrégi beszélgetés nem halt ki. Tessék vele még beszélgetni, ha találkoztok. Akár el is hívhat valamerre....ha érdekled persze.

2010. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De ha tényleg szimpatikus lennék neki akkor bejelölt volna szerintem...Mert akkor ráerősített volna arra hogy ismer engem. Vagy ennyire rosszul gondolom? :/
2010. aug. 5. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!