Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak az ismeretségi körében...

Másnak az ismeretségi körében is sokan kérnek kölcsön egymástól az emberek?

Figyelt kérdés

Már tőlünk is kért kölcsön édesapám, apósom és az egyik barátunk, de sokfelé hallom, hogy kölcsönkért pénzből tudnak már csak élni az emberek.

Így megy ez többfelé?


2010. aug. 5. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. De már nem adunk mert senki nem adja vissza és nem vagyunk "fejős tehenek".
2010. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, és szintén az a helyzet mint az elsőnél.
2010. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem szokás. A gyerekeimnek (felnőttek), adok , megveszek mindent, amire szükségük van, de csak a saját jószántamból. Utálom, ha valaki kér, én nem kérek, és nem is adok kölcsön, sem pénzt, sem autót, még könyvet is csak nagyon ritkán, és nagyon kevés embernek. Ja, egyszer adtam kölcsön az egyik szomszédnak, de arról a pénzről lemondtam, erre megadta. Azóta megnőtt a szememben. Egyszer egy kolleganőmnek, ő nem adta meg. Én még ott tartok, addig nyújtózkodok, ameddig a takaróm ér. Hitelem nincs, régebben vásároltunk műszaki cikkeket 10 hónapos kamatmentes részletre, de csak akkor, ha nem volt regisztrációs díj.
2010. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
régebben jószívű voltam és sokszor ráfaragtam arra h segítettem a -barátaimnak-. én ugyan nem állok jól, nekem is segít a család de sok ismerős állandóan kölcsön akar kérni tőlem. nagyon unom, a családom pénzével nem rendelkezek és nem is akarok,ők azért megdolgoznak, és iszonyat mélyen sért h rámszálltak páran. múltkor meg az egyik kéregetőstől kértem egy 500ast sos kellett volna és nem adott.... egyik barátnőm 1évig én etettem és utánas 1 szívességet kértem és lerázott. most h ezeket leírtam látom h milyen kevés igaz ember van a környezetemben
2010. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!