Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg most szakiottam a...

Elvileg most szakiottam a barátommal. Szakitást hogyan lehet feldolgozni? :S

Figyelt kérdés

szakitásos idézeteket olvasok és némelyik hatására a sírás kerülget és ki is pottyannak a könnyeim. majdnem 3évet jártunk. én 20 barátom22. az utobbi idöben rengeteg volt a vita a nem egyet értés, a "majdnem szakitás" de utána csörgött a telefon h nem ugy gondoltuk. de a mostani elvileg valodi szakitás más, közös megeggyezés.

ok: ma eljött hozzám barátom. még 2hete vettem 2 fölsöt, lányosabbakat. nagyon tetszenek nekem. ma megbézte és mondta h ebben ugy nézek ki mint 1 ribanc. h milyen ribancos:S és én pofon vágtam mert nem vgayok ribanc, és a fölsök sem olyanok többen igazolták! nem kivágott agyoncicomázott méregdrága plázai cuccok.

meg mondta h én nem vehetek fel ilyet. hát ne ö döntse már el. hétvégn ugy volt utazunk el és megzsarolt h ezért nem fogunk menni sehova amradok itthon.pedig nagyon készültem és vártam:/ na mind1 ez volt a mai veszekedésünk. és most este felhivott h elkérje a számlaszámom mert tartozok pénzel h átutalja megköszöntem neki ezt a majd' 3évet meg h jo volt utána letettük h vége.

én beültem ide a gép elé olvasom a szakitásos idézeteket sirok. csörög a telefon ö volt. felvettem h it akar. beleszol: te sirsz? kérjél bocsánatot.mondtam h bocsánatot kérek a pofonért h tisztább legyen neki.

mondtam h mit akar mert télleg vége.és vissza kérdezett h tényleg mondom igen. letettem a telefont az ágyra mert megint készültem sirni, erre mondja ne hangositsam ki. nem volt kihangositva és letette. azota nem hivott énsem öt.

sztek szeretem ha sirok?v ennyire gyenge vgayok lelkileg?


2010. aug. 6. 00:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen természetes reakció volt. Most egy darabig még elég pocsék lesz, de ha belátod, hogy ha nem most, és nem így, de egyszer mindenképpen vége lett volna a dalnak. Pár nap-hét múlva tisztul a kép. Egyelőre nyugodtan sírj sokat, add ki magadból a mérget és a fájdalmat! Hidd el, hogy ez nem a gyengeség, haneméppen az erő jele!
2010. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sírd i magad!!!! Én is így tettem, 1 év után, és sírás közbe varrta egy jóó nagy táskát. 2 nap alatt kézzel!!!
2010. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ez a pasi egy szánalom. örülj h megszabadultál tőle, lesz jobb is! Az érzések néha becsapnak, én számtalanszor hittem szakítás után h az illetőt szerettem, ő az igazi, és kapaszkodtam tovább, utólag visszagondolva talán egyiket sem szerettem igazán.... Jön majd jobb, nyugi!
2010. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szakitani mindig rossz, de szerintem nem volt igaza a barátodnak. Vedd fel szépen azokat a ruhákat és hordjad nyugodtan, ő meg majd megnyugszik aztán belátja hogy hülye volt és ő lesz az aki bocsánatot kér tőled.
2010. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat! sokat jelent ez nekem.

csak most olyan hirtelen jött ez a vita pár percel elötte még az utat beszéltük, h milyen jó lesz, utána meg mintha a nem is tudom mi lenne.

ugy felhivnám, de tudom h nem szabad.

igen ennek elöbb utobb vége lett vna, meg ö az elsö komoly kapcsolatom. csak huh hiányzik már.:/el kéne mennem barátnökkel bulzni vohgy az segitene. de miatta még a barátaimrol is lemondtam=((

fel akarom hivni de tudom, h nem szabad.

és ha hnap eljön hozzám?mit tegyek küldjem el?

ez az utazás is..annyira beleéltem magam annyira vártam. és huss=(

2010. aug. 6. 00:26
 6/21 A kérdező kommentje:
ja, és mondta még h magamnak köszönjem a szakitást:/
2010. aug. 6. 00:30
 7/21 anonim ***** válasza:

Szegény úgy sajnállak:( Én márciusban szakítottam az exemmel de még mindig nem vagyok teljesen túl rajta... természetes, hogy ilyenkor sírsz, rosszul vagy, ez még pár hétig-hónapig így is marad, ha nem is állandóan, de időközönként.

Mivel a vitáitok nagyrészét nem írtad le csak egy-két problémát, én ebből arra következtetek, hogy ez a srác kicsit uralkodni akart rajtad, befolyásolni téged, ez pedig egyáltalán nem jó :S Bár nem tudom, hogy miatta mondtál-e le a barátaidról, de ideje őket visszaszerezned. És nyugodtan hordj csajos felsőket, egy férfinak inkább örülnie kéne, ha a barátnője csinos, nem zsákot húzni rá, nehogy más is meglássa:( Nem tudom egyébként mennyire jöttetek ki jól, de szerintem nem érdemelt meg, ezek alapján biztos nem, mert ilyesmibe nem lehet beleszólása...

Ha keres téged vagy próbálj meg vele reálisan beszélni arról mi a gondod vele, de ha egyáltalán nem akarsz már semmit, akkor bizony küldd el! Rossz érzés, amikor jnönek vissza, hogy megbánták, kezdjük újra, de nem szabad bedőlni! Van egy időszak, amikor elfelejti az ember a rosszat, amiket tett, és csak a jóra emlékszik, de ez nem helyes. Az a legjobb, ha írsz egy listát a jó és rossz tulajdonságairól, hogy lásd, megéri-e vele lenni (pusztán racionálisan, nem érzelmileg.) Nekem ez sokat segített.

Plusz ami még jó szokott lenni ilyenkor: NE olvass depis szövegeket! Nézz filmeket (lehetőleg ne szomorú és ne szerelmes darabokat), alkoss valamit, légy kreatív, öntsd ki a szíved anyukádnak, testvéreidnek, ha vannak, barátnőidnek, menjetek el vásárolni, bulizni!!! Legyél sokat társaságban, mert ilyenkor egyedül nagyon rossz! Remélem minél hamarabb túl leszel rajta, kitartást! 21/L

2010. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne hidd el, hogy a te hibád, csak el akarja hárítani a felelősséget. Minimum kettőtök hibája, de semmiképp sem a tied ezek alapján.
2010. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm utolsó! aranyos vagy!

huh hát a viták amik rányomták a bélyeget: igyekszek rövid lenni:kb minden évben volt vmi nyomós ok.:

tavaly érettségiztem ö meg beadta uj helyre a jelntkezési lapot, még a kapcsoalt elején kérdeztem a tanulmányairol mert már leéretsségizett és mondta minenböl 4es 5ös tavaly kiderülth 1,5évig hazudott kiderült h 2es 3aas tanulo volt és csodálkozott h fizetösre vették fel. utolso pillanaatig hazudott söt mikor én és családom rjáöttünk nem szoltunk nkei csak megkértük hozza el a bizijét mondta fénymásolatot hoz. jött is a fénymásolat természetessen fotoshoppal kivolt retusálva a jegy meg a dátum is furi volt. tesommal egymásrsa néztünk 1böl rá jöttünk a hamisitványra igy lebukott ami miatt kiaakdtaMh eddig hazudott és a végsökig a hazugságába kapkodott. esze ágában sem votl elmondani. ez bánt mert nem érdekel h hanyasra érettségizett de h hazudott!

megbocsátottam mondván h 1 esély mindenkinek jár: ebben az évben(egy okájés szakon most végzett volna)volt a zárovizsgája. az ideje a vizsgaidöszakkal esett egybe: én tanultam j onéha már a könyökömön jött ki és játszottam közben de levizsgáztam mindenböl és nem 2esekre!!én amugy fösulira járok gyogytornászszakra.ö nem nagyon tanult a vizsgájára ez az 1 volt csa neki. mindig mondta nekem h tanuljak igy ugy mondom jo de te is mert ha nem lesz meg a vizsgás akkor szakitok veled. volt neki 2,5honapja h felkészüljön. megbukott. nem szakitottunk.mert szeretem. persze ö a tanárt hibáztatta.

ez a 2 durva volt

aprobb hibák: mindig velem akart lenni: nem tetszett ha barátnöimmel voltam délutánonként esténként. sztem féltékeny volt. volt h csak csajok mentünk vna bulizni mindig kiakadt h én biztos megcsalom.holott nem pasizni mentem könyörgök hanem a csajokkal jol érezni magam.sokszor volt h neki nincs kedve ehhez ahhoz. most szüleimmel mentünk volna csuszdaparkaba 1et aldtunk volna szálláson anyu fizette vna erre is neki nincs kedve.nem is neki kellene fizetni( sajnos öt a szülei nem nagyyon támogatják anyagilak azota amiota a hamisitos dolog volt)igy ö dolgozik. 4en tesok és anyu tudja h nehéz lenne összszedni a pénzt a nyaralásra neki. de ö neki nincs kedve.

hát most ennyi jutott eszembe:S

2010. aug. 6. 00:47
 10/21 A kérdező kommentje:

utolso elötti* bocsi csak irtak azota!

köszi neked is utolso!

2010. aug. 6. 00:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!