Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni az...

Hogyan lehet feldolgozni az öregedés tényét?

Figyelt kérdés
Mert az évek engem se kímélnek és pl hogy mást ne említsek, de mindig jönnek fiatalabb lányok, fiúk, akiket látunk az utcán.
2011. szept. 18. 21:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Kénytelen vagy. De tudod minden kornak a maga szépsége. Bár még nem ráncosodom, de még nem félek.Szerencsére kibuliztam magam, most más szintre léptem, szültem. Ha felnő, gondolom kipihenem azt a 20 évet. Utána lehet gáz lesz.
2011. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Maradj fitt, dolgozz, sportolj sokat..Idősebb férfiak bejönnek a fiatal csajoknak. Törekedj erre. Ha nő vagy, akkor fordítva! ;)
2011. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Én imádom az idősebb férfiakat. Nőként pedig nem érdekel az ilyesmi, 22 vagyok, lesz még időm ezen problémázni, bár soha senki sem volt ráncos a családban. Mamám 70 és 40-nek néz ki, anyu 44, de azt hiszik sokszor,hogy testvérek vagyunk. Szóval én nem problémázok. Nem értem mást miért zavar ennyire a dolog. Akkor már férjnél van az ember, amikor esetleg zavarni kezdené.
2011. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mindig keress magadnak értelmes elfoglaltságot.
2011. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Akár férjnél van az ember lánya, akár nem, mindig van egy bizonyos szintű hiúság; és az ember tetszeni vágyik, nemcsak a férjének, de másnak is, szereti ha megfordulnak utána az utcán, ha megdicsérik. Én most 31 vagyok, és bizony a szemem körül már mélyülnek a "nevető ráncok". Nem jó érzés. Korábban sohasem sminkeltem, mostanábn meg már nem szeretek kimenni az utcára smink nélkül, mert a smink annyit dob rajtam. Gáz ez, dehát együtt kell élni vele. Kés alá nem fekszem miatta.
2011. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen olyan dolog, ami az élet rendje, ráadásul előre lehet rá számítani, szóval én ezt biztos nem élném meg krízisnek. Ha ápolt vagy és adsz rá, hogy mindig jól nézz ki, építed az önbizalmad, nincs ezzel semmi gond. A jó nő szerintem 60 évesen is jó nő.


25 N

2011. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egészen az első mélyebb vonások megjelenéséig én is úgy gondolkoztam, hogy kit érdekel az öregedés? De amikor már látod a tükörben, hogy nevetés után az a vonalka nem tűnik el, sőt, akkor megijedsz.
2011. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Úgyhogy nem foglalkozol vele. Nem azon agyalsz egész nap, hogy mikor üt el egy autó, mikor esik a fejedre egy tégla, akkor ezzel se foglalkozz! Ha egészséges vagy akkor sok lehetőség tárul eléd. Gyerekeid vannak? Neveld fel őket a legjobb tudásod szerint! Menj velük mindenfelé! Ha nincsenek, valósíts meg olyan dolgokat amit régebben nem tehettél meg. Akik 70 évesen végeznek egyetemet, nem azért teszik mert majd annó ebben a szakmában szeretnének elhelyezkedni. Akik ennyi idősen kezdenek pl. úszni, nem olimpiai bajnokok akarnak lenni. Minden kornak megvan a maga szépsége, csak meg kell találni. Hidd el sikerülni fog!
2011. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Férfi vagyok, közel a harminchoz. A szemeim körül ha nevetek már megjelentek a ráncok és a homlokom is eléggé az, ha gondolkodom. :( Gyermekem nincs és jelenleg párom se. Talán túlzásnak tartjátok a kérdésemet, mondván még nem vagyok öreg...és lehet csak én lihegem túl, de az utcák tele vannak fiatalabbnál fiatalabb lányokkal. Nem vagyok pedofil!!!

2011. szept. 18. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!