Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a lerészegedést? Nem akarok zűrt a családomban.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 08:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
53%

a titok nyitja:

előtte zsírosat kell enni, akár egy kanál zsírt is. a zsír egy vékony filmréteget von a gyomrod belsejére, ami lassítja az alkohol felszívódását. emelett az sem árt, ha minden pohár pia mellé iszol egy pohár mentes vizet is, ez feloldja az alkohol koncentrációját.

és lehet már kapni alkohol "semlegesítő", esemény utáni italokat is.

2010. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Például úgy, hogy ne igyál. Ez 100%-osan működik.
2010. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azzal nincsen gond, hogy ne igyak. Azt meg tudom állni könnyen, de ha belekezdek, akkor általában részegre iszom magam.
2010. aug. 6. 09:10
 4/15 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne az önkontroll.

De: egyél zsíros deszkákat mialatt iszol, meg előtte is egyél valami jó zsírosat és ne üres gyomorra kezdj inni.

2010. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
67%

"Azzal nincsen gond, hogy ne igyak. Azt meg tudom állni könnyen, de ha belekezdek, akkor általában részegre iszom magam."


Jól teszed! Fél részegség ablakon kidobott pénz!

Ha valamit csinálsz, akkor azt csináld rendesen, lelkesedéssel!

2010. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet megelőzni a lerészegedést? Nem akarok zűrt a családomban."



"A kérdező kommentje:

Azzal nincsen gond, hogy ne igyak. Azt meg tudom állni könnyen, de ha belekezdek, akkor általában részegre iszom magam.

"



Ezek alapján értelmetlen a kérdésed.

Most le akarsz részegedni vagy nem?

2010. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell alkoholt inni.
2010. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem értelmetlen a kérdés, miért lenne az? Nem akarok lerészegedni, de nem akarok teljes elvonást sem, mert vannak barátok, akikkel jó iddogálni. Csak a piálgatás legtöbbször filmszakadásba ér véget.
2010. aug. 6. 09:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak sörözz, vagy csak felesezz. Nekem ez vált be. (Mondjuk így is be lehet bni, de sokkal később:) )
2010. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Igyál minőségi piákat. Egy Egri Bikavér és egy Tesco 5 literes tablettás bor között nagy a különbség:) Én pl ugyanannyit megiszok ebből meg abból is és csak a Tescostól vagyok szarul, meg elfelejtem az éjszakát. Nem tudom, hogy tudományosan hogy lehet ezt alátámasztani de nálam így működik:D
2010. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!