Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a családomban?

Miért van ez a családomban?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk szinte soha sem beszélgetünk, engem nagyon zavar. Már nem is szeretek itthon lenni.

Tesóm is ilyen, vele még igazából sohasem:S 19 f, és azt ne mondjátok h kezdeményezzek, mert szoktam de ilyen 1 szavas válaszok jönnek:S


2011. jan. 30. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk még olyan sincs, hogy közös ebéd vagy vacsora...
2011. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Otthon ugyanez. 19/l Keress máshol társaságot, szeretetet. Nincs mit tenni.
2011. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a szuleid kihagytak valamit a nevelesetek kozben. Sajnos az ilyen tadicio megy szulorol gyerekre. Tesod pont abban a korban is van, mikor jellemzo az egy szavas valaszok.

Remelhetoleg mikor neked lesz csaladod, te maskepp fogod csinalni.

2011. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Nem tudom, nálatok milyen viszonyok uralkodnak, de nálunk ahogy felnőttünk bátyámmal (ő 30, én 24), egyre kevesebb közünk van már a szüleinkhez, akik egyre kevésbé értenek meg minket. És egymást is egyre kevésbé értjük meg, tesómmal is, mert éljük a saját életünket, de talán a szüleink is egymást, akiken már nincs az a nyomás, hogy a gyerekek miatt jó viszonyra vannak "kényszerítve". Ez csak egy példa volt, lehet, hogy nálatok teljesen más a helyzet, de az ilyesmi sajnos előfordul.
2011. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk karácsonykor így néz ki a család:a nagymamám tévézik,én és anyukám gépezünk,a nővérem meg vagy szintén gépezik,vagy elcsászkál valahova.Szerintem próbálj meg beszélni a szüleiddel,vagy menjetek el egy családterápiára.:S
2011. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát végső soron nem neked kell megoldanod, és pláne nem oldhatod meg a többi családtagod helyett, mert nem te vagy a hibás érte. Amit megtehetsz, az az, hogy nyitottabb vagy, kezdeményezel, és bízol benne, hogy "ragadós". De nem hiszem, hogy neked kéne a szüleidet családterápiára küldeni. Te majd küldd magadat, ha saját családod lesz. Leginkább nem te vagy a felelős a családi harmóniáért, hanem a szüleid, ezért te nem teheted jóvá, amit ők esetleg rosszul csináltak. El tudod viszont fogadni, hogy ez most így alakult, ilyen családba születtél, tanulhatsz belőle, és majd ha saját családod lesz, máshogy csinálod.
2011. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, én próbálok...de nem tudom hogy csak engem irritál ennyire a csend?? barátaim szüleinél olyan szeretet van egyfolytában beszélgetnek hülyéskednek egymással...
2011. jan. 30. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a rideg gyerektartás... A szomszéd kertje mindig zöldebb? Egyébként mikor más látja a családunkat, kirakatba mi is megjátsszuk magunk, annak ellenére, hogy egyébként nem olyanok vagyunk.
2011. febr. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!