Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az nők/férfiak, akiknek...

Azok az nők/férfiak, akiknek a jelenlegi párjuknak van korábbi házasságából vagy párkapcsolatából gyereke. Jónak mondanátok a kapcsolatotokat a gyerekekkel? Hamar megszokták, hogy van egy új ember az életükben?

Figyelt kérdés
A párom előző házasságából van két kisgyereke, 2 és 5 évesek. A közeljövőben tervezi, hogy bemutat nekik személyesen is. Tapasztalatok érdekelnének, akik hasonló cipőben jártak, hogyan viselkedjek velük, mennyire fogadhatnak még el engem stb. szóval minden érdekelne. Nem, nem miattam váltak, a kicsi születése után nem sokkal, amikor még nem is ismertük egymást.

2020. szept. 6. 11:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Szia! Én nem vagyok olyan helyzetben mint te, meg még elég fiatal is vagyok hozzá, de én alapból is olyan személyiség vagyok aki bárkivel el tud lenni, szóval ha az én szüleimnél lett volna ilyen, akkor az új nőt/férfit is el tudtam volna fogadni, de ehhez nyilván az ő hozzáállása is olyan kell hogy legyen, éreztetni kell azt, hogy szereted őket és nem a „büdös kölkök” szinten gondolsz rájuk. De minél kisebbek, annál hamarabb meg tudnak szokni téged kedves Kérdező. Szurkolok!
2020. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Én csak a gyerek szemszögéből tudok nyilatkozni. Apukám párjának nincs gyereke, de nem akart soha az anyaként viselkedni inkább barátilag. A mai napig nagyon jó a kapcsolatom a nővel (anyámnak soha nem tetszett igazán, de ez van), nekem apukám boldogsága fontos és ő boldog a párja pedig teljesen normális lehet vele beszélgetni bármiről. Én személy szerint nagyon jó kapcsolatba vagyok vele, fontos is nekem mivel apukámmal is nagyon közeli kapcsolatba vagyok szóval többször vagyok nálunk és megyek is velük kirándulni meg ilyenek.
2020. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában nem a gyerekekkel szokott gond lenni, hanem az anyjukkal😄 Vele mi a helyzet? Van valakije, tovább lépett?
2020. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, nagyon kedvesek vagytok :) Az exnek jelenleg nincs, volt azóta, hogy szétmentek, de nem volt hosszú életű. Tudom, ez is benne van a pakliban, hogy amint rájön, hogy be akarja vonni a gyerekeket az új kapcsolatba és még meg is kedvelnének a kicsik, akkor lehet elborul az agya és a gyerekeket ellenünk hangolja.
2020. szept. 6. 15:20
 15/15 anonim ***** válasza:

"akkor lehet elborul az agya és a gyerekeket ellenünk hangolja."

Garantáltan hü.lye pitsa lesz.

2020. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!