Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoznom kellene a témával...

Foglalkoznom kellene a témával vagy lépjek tovább és hogyan?

Figyelt kérdés

Sokadik szülinapom nincs rendesen megünnepelve. Konkrétan veszekedés történt, mindenki önzősködött, elégedetlenkedett, addig kellett tovább menni étteremválasztás miatt, amíg már mindenki nagyon utálatos hangulatba került. Ugye mindez anyám miatt, aki már a másik városba utazásunkkor eldöntötte helyettem, hogy hol akar enni majd, engem meg sem kérdezett csak kijelentette a családnak, hogy én ott szeretnék lenni. Régi emlékei voltak, kiderült, hogy büdös lebuj lett a helyből, undorító volt az egész. Utána apám nem akart az egésszel foglalkozni, mert fáradt volt a vezetés miatt. A tesóm telefonjait intézte és áradozott magáról, hogy milyen ügyes és milyen klassz,hogy ennyien felhívták, mert most elmondhatja végre nekik amiket akar.

Találtunk hosszas keresgélés után egy hasonló karibelű helyet, amit anyám képzelt el és az azstalnál megint jöttek a megjegyzések, pl. hogy itt sokkal drágább 1 tál étel, és jobban jártunk volna, ha az első piszkos helyen maradunk. Persze fel nem fogta, hogy hányni lehetett attól a bűztől, nem tudom kinek jött volna meg az étvágya ott.

AKkor mondom neki, hogy jó, akkor én majd a legolcsóbbat választom, erre apám mondja mekkora bolond vagyok, meg a többiek is elkezdenek szapulni, és anyámat nyugtatgatják, hogy én bizony hülye vagyok, és ne is foglalkozzon velem.

Végül oda is eljutunk, hogy anyám majd külön szabadságot vesz ki és eljön apámmal közösen, és majd esznek egy jót.

Akkor már az egész róluk szólt, én felálltam,elmentem sétálni. Közben sms-eket nyomatnak, hogy van sok kaja,menjek vissza meg gyere azonnal vissza, mintha vm kiskutya lennék. Nem a kaja érdekelt,hanem az,hogy az egész önzőségról szólt, nem arról, hogy most tényleg ünnepelni akarnak, max. magukat, mert olyan régen voltak már ott, és csak arra akartak gondolom emlékezni,hogy kettesben milyen jó volt.Lényeg,hogy utána még mire visszamentem az autóhoz, vártam,hogy jöjjenek,de nem olyan jól mulattak,még kaját is csomagoltattak,hogy másnap is élvezhessék azokat az ízeket otthon. Vártam jó fél órát vagy többet,mire odajött apám,aki elmondta,hogy nem fogja fel anyám,hogy milyen szemét megjegyzéseket tett. Jön tesóm, ő is vm hasonlót mond,de végül mindketten az én támadásomban törnek ki,amint az autóhoz érkezik anyám,mert ő szent és sérthetetlen és kiborulna,ha megtudná,hogy ő bármit is elrontott, mint tudjuk, ő hibátlan és tökéletes. Van folytatása is,durvább... majd írom..


2010. aug. 6. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindened megvan, alád tolnak mindent...és neked ez sok. Viszont ahelyett hogy felnőtt ember módjára kezelnéd a helyzetet, itt nyavajogsz rájuk.

Ennyi, ők ilyenek. Az meg hogy utánad mennek, azt jelenti, hogy féltenek.

Az életemről én is tudok ódákat zengeni, Mondd nekik, hogy felesleges aggódni, meg utánadmenni, úgyem leszel otthon, dolgozol pl.

Én azt hiszem elhúzódó kamaszkorod van, amiben mindenki önző, sz.mét, senki se ért meg, mindenki csak a magáét hajtja, de ezt azért érzed gy, mert kívülről látod magadat. Mellesleg ami még alátámasztja az elméletemet, hogy rengeteget írsz, mintha naplóként, mintegy belső önvallomásként írnád. Vannak barátaid ?

2010. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus látszat család,ha eddig nem golyóztál be hát előbb útóbb úgyis diliházba jutsz menkülj amig nem késő elmúltál 18 menj albiba telefonszámcsere esetleg névváltoztatás bnőmnem sikerült neked is menni fog.
2010. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!