Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha valaki nem tudna...

Gáz ha valaki nem tudna olyannal együtt élni akinek van gyerek az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek érzem magam hogy olyan nőt találtam akinek nincs gyermeke, ahogy nekem sincs mert szeretném ha együtt tapasztalnánk meg majd a szülővé válást.

A másik dolog ami zavaró és nem értem mások hogy oldják meg de ha a nőnek van gyereke és lesz közös gyerek akkor a nő egy ideig nem dolgozik, a férj meg eltartja a mostoha gyereket is, akinek amugy valoszinűleg van igazi apukája, csak a legtöbb esetben a gyerek az anyjával él.

Szerintem elég az ha a férfi a sajátját eltudja tartani nemhogy még a másét is.

Sokaknál van ebből később konfliktus hogy a mostoha gyerek nem annyi mindent kap mint a közös.


Az már más ha a gyerekek felnőttek és külün életet élnek. Ha valaki 45-50 évesen talál másik párt akkor amugy is nagy esellyel lesz mindkettő félnek gyereke korábbi kapcsolatából.


2020. szept. 11. 23:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok ezzel problémát, sokkal jobb ez mintha valaki belemegy így egy kapcsolatba és nem tudja rendesen kezelni a párja gyermekét.
2020. szept. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő, van akinek nem gond a gyerek, és van akinél kizáró ok.

Nyílt lapokkal játszani és őszintén elmondani hogy neked nem fér bele, nem gáz. Az a gáz amikor valaki összejön valakivel akinek már van gyereke, majd igazi gonosz mostohaként gyűlöli meg elmarja a gyereket irigységből és egoból.

2020. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem vagyunk egyformák, látod, te is tudod, hogy téged zavarna, nem is kezdesz gyerekes nővel.

Az igazán gáz az lenne, ha anyuka lenne a párod, és nem tisztáztátok volna le, hogy téged zavar egy "idegen", gyerek.

2020. szept. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Én nem jönnék össze olyan férfival akinek gyereke van. Rengeteg konfliktus adódhat ebből amiből én nem kérek. Hosszú évekig érdekelt egy srác de most, hogy megtudtam gyereke lesz szinte közömbössé vált számomra. Valamiért megszűnik a vonzalmam egy férfi iránt amint kiderül, hogy gyereke van. Nem azért mert utálom a gyerekeket, nem tudom miért.
2020. szept. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

A párom lánya 8 volt mikor összejöttem az anyukájával. Rá 2 évre lett egy közös gyerekünk is...

Egy pillanatig nem zavart, hogy a nagy lányhoz semmi közöm. Nem hív apának, de én vagyok ott neki ha baj vam, én megyek hajnalba érte, ha úgy ér haza az egyetemről és én adok neki pénzt ha kell valamire...

Hol az apja? Nem tudja. Senki. Kötelezően ad 10 ezret, mert a 10 évvel ezelőtti papíron az szerepel. Ennyi...


Nagyon nehéz dolgom vam, hogy a nagyjal ne éreztessem, hogy tulajdonképpen nekem az egyetlen gyerekem a kisfiú, de próbálom. Haaz egyik kap valamit, a másik is, ha nyaralni megyünk jön mind kettő stb.

Nekem egy percig nem jutott úgy eshembe, hogy zavarjon, hogy nem a vér szerinte lányom

2020. szept. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te csinálod, úgy semmi gond.

El kell mondani, hogy ez meg amaz van, van egy gyerekem és eldönti a másik fél, akar-e valamit.

Itt sokszor az a baj, hogy sokszor elmarják a gyerek mellől a "szülőt", ahogy az egyik kérdező is írta 1-2 napja és ez a baj, és akkor nem áll emiatt szóba valaki a gyerekével...

2020. szept. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Mindenki nevelje a saját majmát .
2020. szept. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyon remélem hogy mindkét gyerekemnek lesz annyi esze, hogy gyerektelen párt választ magának. Nyilván nem tudom befolyásolni, de egy gyerektelen fiatal férfinak / nőnek óriási hiba gyerekes párt választani magának.
2020. szept. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak kritériumai. Ebben az esetben a pénz a legkevesebb szerintem, több az érzelmek miatti súrlódás. Én is, sőt sokan mások is gondolkodnak úgy, mint te, nincs ezzel baj.
2020. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Ok. És? Szabad emberkent mindenki azzal el, akivel akar.
2020. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!