Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha valaki nem tudna...

Gáz ha valaki nem tudna olyannal együtt élni akinek van gyerek az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek érzem magam hogy olyan nőt találtam akinek nincs gyermeke, ahogy nekem sincs mert szeretném ha együtt tapasztalnánk meg majd a szülővé válást.

A másik dolog ami zavaró és nem értem mások hogy oldják meg de ha a nőnek van gyereke és lesz közös gyerek akkor a nő egy ideig nem dolgozik, a férj meg eltartja a mostoha gyereket is, akinek amugy valoszinűleg van igazi apukája, csak a legtöbb esetben a gyerek az anyjával él.

Szerintem elég az ha a férfi a sajátját eltudja tartani nemhogy még a másét is.

Sokaknál van ebből később konfliktus hogy a mostoha gyerek nem annyi mindent kap mint a közös.


Az már más ha a gyerekek felnőttek és külün életet élnek. Ha valaki 45-50 évesen talál másik párt akkor amugy is nagy esellyel lesz mindkettő félnek gyereke korábbi kapcsolatából.


2020. szept. 11. 23:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
A telefonommal I'- t meg o"-t nem tudok irni. Persze lehet irni ekezettel de lasabb. A laptopon is attudom allitani de a Z es Y felvan cserelve ha atallitom magyarra ezert macerasabb mert mar ezt szoktam meg.
2020. szept. 27. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!