Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok én 16 éves...

Hogyan tudok én 16 éves gyerekként a szüleim kapcsolatán javítani?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 17:42
 1/5 anonim válasza:
30%
Próbálj segíteni nekik, bármiben. Tanulj jobban.A lényeg hogy miattad ne kelljen idegeskedniük.
2015. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Hogy te örömet okozol nekik. Tanulsz, engedelmeskedsz nekik, nem lázongsz, ha megkérnek vmire, nem okozol számukra még több felesleges problémát - ezt nem úgy értem, h az eddigieket te okoztad volna, félre ne értsd -, beszélsz velük, hogy hallgassanak meg téged, hogy te mit szeretnél, de elfogadod tőlük, ha esetleg még is másképp döntenek. Max. ennyiket tehetsz. Szerintem.
2015. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz, hasznos volt.
2015. jan. 9. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem a te feladatod, hogy a szüleid kapcsolatán javíts.

és az sem a feladatod, hogy meghúzd magad csak azért, mert ők nem jönnek ki jól egymással.

nem te vagy a hibás, nem neked kell megoldanod.

próbálj minél kevesebbet stresszelni ezen, és foglalkozz magaddal többet, hogy minél derűsebben vészeld át ezt az időszakot. remélem, a tanulásra még tudsz koncentrálni. neked az a feladatod, hogy a jövődet építsd, a jelenedet pedig élvezd (nyilván ésszerű korlátok között) most vagy fiatal, ne hagyd, hogy elrontsák ezeket az éveket.

2015. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ilyen hasznos választ még sosem kaptam!
2015. jan. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!