Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvéreim féltékenyek rám....

A testvéreim féltékenyek rám. Mit tudok csinálni? 13/L

Figyelt kérdés

Van egy nővérem meg egy bátyám. Mindketten féltestvéreim. A nővérem apu előző kapcsolatából, a bátyám meg anyu előző kapcsolatából született.

Mindig éreztették velem a testvéreim, hogy én jobb helyzetbe vagyok, mint ők. Pedig ez nem igaz. Vannak odavetett mondatok a részükről, hogy "persze te mindent megtehetsz" vagy "megszoktuk, hogy te mindent megkapsz" vagy "már megint a kis kedvenc".

Tegnap egy kicsit veszekedtem a bátyámmal és ő a fejemhez vágta, hogy persze nekem könnyű, hiszen anyu és apu jobban szeret, mint őket, mert én közös gyerek vagyok. Nekem ez nagyon rosszul eset, hiszen nincs is alapja.

Megkérdeztem a nővéremet erről, és ő is egyetért a bátyámmal. Szerinte is én vagyok a szüleink kedvence.

Ha ők kérik nekik is segítenek, ugyanúgy odamehet a bátyám apuhoz, ha férfi dolgokról akar beszélni, és a nővérem is odamehet anyuhoz, ha női dolgokról akar. Pedig nem is vérszerinti szüleik.

Am a szüleink előtt nem mutatják ki ezt, de ha nincsenek ott éreztetik velem, hogy ez a véleményük.


2010. aug. 6. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem zörög a haraszt....Nézz magadba hogy mit tettél hogy igy érezzenek két különböző ember nem szokott ugyanugy félreértelmezni valamit ,ők valamiért ezt érzik.
2010. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Talán okkal érzik ezt és okkal éreztetik veled... És hidd el van alapja a bátyád mondatának. Hisz te vagy a közös gyerek, ők meg csak "felek". Te biztosan többet megkapsz, mert neked ott van a vérszerinti apád-anyád. És Ők hiába beszélhetnek a mostoha szüleikkel a kényes dolgokról az sose adatik meg nekik, mint majd neked kicsit idősebb korodban hogy a saját anyáddal beszéld meg a szexet, a fogamzásgátlót és a többit...
2010. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kapok meg többet, mint ők.
2010. aug. 6. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
De több szeretetet kapsz. Előző voltam.
2010. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Anyu és apu is szeret mindhármunkat.
2010. aug. 6. 16:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd ha idősebb leszel, megérted.
2010. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hány évesek?
2010. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A bátyám 15 a nővérem 16.
2010. aug. 8. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
És te mennyi idős vagy?
2010. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja már irtad
2010. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!