Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak testvéreim?

Miért vannak testvéreim?

Figyelt kérdés

Olyan rossz hogy vannak testvéreim.Utálom őket kisebbek mint én pár évvel-Idegesít már a jelenlétük is.Ha mennek valahova boltba én miattuk nem megyek mert égetném magamat.Olyan szar hogy vannak.Bárcsak ne lennének.Ti is így vagytok vele ?

17/F


2011. aug. 15. 08:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Meg hogy Az a Anyám mi a f..nak szülte meg őket.Ha nem lennének több pénz jutna nekem.pl
2011. aug. 15. 08:55
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly a kérdésed, akkor nem kellett volna megszületned! Milyen hozzáállás ez? Szerinted te milyen voltál kiskorodban? Mi lett volna, hogyha anyukádék elvágják a torkod, mert hisztiztél egy üzletben?

Te elmebeteg vagy!

2011. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy elvágják a torkom meg ilyenek ? Én ilyet nem mondtam.
2011. aug. 15. 09:10
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Én is így vagyok vele. Kedves első, ezt egyébként nem lehet erőltetni, vagy szeretek valakit vagy nem, és szerintem attól még hogy családtag, nem kötelező szeretnem. Végül is nem én akartam testvéreket. De én a szülőkkel is így vagyok. Hiába nem kell már lassan eltartaniuk, azért jönnek folyton az elvárásaikkal, de nem baj, szerencsére mindjárt nem lesz már rájuk szükségem, onnantól nem is hallanak rólam. 20N
2011. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igazad van 2 válaszoló.Én se akartam testvéreket.És igen vagy szeretek valakit vagy nem
2011. aug. 15. 09:16
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy nektek nem lesznek gyerekeitek!

(a kérdezőnek és a második válaszolónak)

2011. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésektől mindig megnyugszik a lelkiismeretem, hogy csak egy gyereket szültem. Legalább ezt soha nem olvashatja a gyerek a szememre, hogy a testvére miatt nem kaphat ezt-azt...
2011. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez vigasztal előző, én nem szeretnék gyerekeket mert tudom hogy csak a macera lenne velük. A macskámat is most fogom elajándékozni, azzal is több gond van mint öröm. Ez van, nem tudom miért kellene mindenkinek ugyanolyannak lennie, van aki jobban szeret értelmesebb dolgokkal foglalkozni, mint hogy másokat pesztráljon. Mellesleg egy szóval nem írtam, hogy verném a testvéreimet, vagy ordibálnék velük vagy ilyesmi, tehát... Igazából nem is tudják hogy nem szeretem őket, mert úgy vagyok vele, hogy amíg el kell viselnem valakit addig jobb a béke.
2011. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem is kell soha gyerek.Utálom a gyerekeket
2011. aug. 15. 09:22
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ennyire önző vki? Nekem eszmbe nem jutna sajnálni a tesómtól vmit, mert hogy ha nem lenne, akkor az az enyém lehetne -.-" Én inkább a testvéreidet sajnálom, meg a szüleidet, kis hátbatámadó gerinctelen ember vagy
2011. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!