Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agresszív kapcsolatból,...

Agresszív kapcsolatból, 0forinttal, merre tudnék lépni?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom. Mióta a párom apukája meghalt, az alkohol lett a mindene. 5 éve megy ez. Késhez is nyúlt már, folytogatott. Verések minden hét végén vannak. Anyaotthonbam voltam, de fenyegetett, oda járt. Munkám van, el tudnék bárhol helyezkedni, de minden fizetésnél leveteti velem az egész összeget, és elveszi. A lányom már bele rokkan ebbe. A rendőrség elutasító. Próbáltam félre tenni, pénzt hagyni a bankkártyámon,kölcsön kért pénzből, azt nem látja mennyi van rajta. De hónaprol hónapra hozzá kell nyúlnom, mert különben nem ennénk. Akik hasonló helyzetben voltak, hogy léptek?

2020. szept. 14. 21:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
16 jókat ír! Minél többen tudják! Ez fontos! A bántalmazóknak pont az a legnagyobb fegyverük, hogy az áldozat nem mer beszélni. Ha kiderülnek a szemétségei, ő lesz a legjobban betojva.
2020. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
95%

A lényeget leírták, de még annyi: NE FÉLJ segítséget kérni. Nem ciki, nem gáz, nem kell vele foglalkozni mit szólnak mások, neked kell lépned, mert sokan a mai napig teljesen elfogadottnak veszik, hogy otthon verve vannak, vagy az asszony verve van. Én ebben nőttem fel, szegény anyám, tudom, nagyon nehéz volt neki, de az egész rokonság csendesen nézte, ahogy széjjel veri apám. Én meg ráhívtam a rendőröket,- nem bánom!

Aztán végre apám maga költözött el, de anyám képes lett volna örökre ezzel a vadállattal maradni, pedig gyűlölte, de félt, hogy mi lesz vele, vagy mit mondanak mások? Remélem te erős leszel, és vigyázol a lányodra, és sikerül kiemelkednetek ebből a pokoli helyzetből. Szégyen, hogy semmi nem változott tíz éve a világban...

2020. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%
Lehet tudni, hogy melyik városban élsz?
2020. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
46%

Mai hir :(

[link]

2020. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%
Felénk is volt már olyan hogy a válni akaró nőt férje kivitte a határba és megkéselte. Aztán saját magával is végzett. Egy pár éves gyerekük volt.
2020. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!