Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyek jelzéseket az...

Hogy tegyek jelzéseket az eljegyzésre? Jól érzem, hogy ez ciki?

Figyelt kérdés

Tesóm megkért, hogy beszéljek a barátjával és próbáljak jelzéseket tenni, hogy kérje meg a kezét... 11. éve együtt vannak, másfél éve együtt élnek.


Az a baj, hogy a nővérem így is folyamatosan megjegyzéseket tesz neki a lánykérésre, pl. már 3. éve minden nyaralás előtt arról beszél, hogy ő mennyire romantikusnak tartja a tengerparti lánykéréseket, vagy hogy neki a kedvenc műsora a "Mondj igent a ruhára", stb. Családi összejöveteleknél is ez mindig szóba jön a szülők, nagyszülők által és látom a srácon, hogy kényelmetlen neki. Ráadásul mi annyira beszélő viszonyban sem vagyunk, hogy ilyenekkel betámadjam. Mármint beszélünk, ha jönnek, vagy találkozunk, de így külön nem hívjuk fel egymást, nem beszélgetünk chaten, vagy ilyesmi.


24 és 26 évesek, szóval fiatalok, fiatalon is jöttek össze, de kicsit úgy érzem, hogy nem akarja ő megkérni a kezét egyáltalán.


Szóval szerintetek mit csináljak? Tesóm győzköd, hogy legalább ha jönnek holnap, akkor kezdjem el mondani, hogy mennyi mindenki házasodik mostanában, meg hogy nálunk is szóba került már a dolog a párommal (másfél éve vagyunk együtt).



2020. okt. 3. 09:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 éve nem tudja a nővéred a saját párjával ezt megbeszélni, akkor biztos, hogyha te megszólalsz, (magyarán beleavatkozol!) azonnal megkéri a kezét! Röhej!
2020. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred párja pontosan tudja, hogy azt akarja a nővéred, hogy megkérje a kezét. Hiába mondasz te neki bármit, annak, hogy a párja nem akarja megkérni a kezét, annak oka van. Meg kéne beszélniük. Amúgy 11 év után elég gáz, hogy nem tudják ezt megbeszélni. Neked nem kell csinálnod semmit, nekik kéne ezt megbeszélni.
2020. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ahogy az #1mondja,röhej.

2020. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
13 és 15 évesek voltak amikor összejöttek, a srác nem reagál a provokatív felvezetésekre, mi kellene még a tesódnak, hogy leessen a tantusz? Kár erőltetni.
2020. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Mond meg a tesodnak h oszinten uljon le beszelni errol a parjaval.

Egy pasinal a celozgatas a legrosszabb taktika! Elunja es gyorsan lapatta fog kerulni a tesod. Mert majd egy ferfi eldonti h megakarja e kerni vagy sem a baratnojet. De ne a no nyaggassa mar mert annak vagy szakitas vagy kenyszerhazassag a vege ami gyorsan valashoz vezet majd.


Mi 26 eve vagyunk egyutt, szeretem, nekem is hianyzott az elejen a jazassag de tisztelem annyira h ne akarjam raeroszakolni. 10 ev utan lett egy eljegyzes. De nem hazasodunk. Ez lett a kompromisszum eredmenye igy o es en is kaptunk valamit de picit veszetteunk is. Szoval egal 🙂

Most mar igy 2 gyerek, kozos haz, kozos elet utan feleslegesnek erzem a jazassagot.

2020. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Hát de ha már eggyütt élnek akkor mit akarnak? Eggyütt él vele akkor már a felesége csak nem papíron. Miért nem mondja meg neki hogy el fogsz venni rendesen is vagy csak ennyibe maradunk? Lehet a fiú azért nem akarja mert érzi hogy erőltetni akarja
2020. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
"Józsi, 11 éve vagyunk együtt, szeretném tudni, hogy mik a terveid! Tervezel házasságot, vagy sem?"
2020. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Megírták. Ne szólj semmit. Erőltetni nem szabad. Nálam sem érne el semmit. Engem taszítana. Ilyen vagyok. Gondolom a "sógorod" is.

Nekem, 27 éve egyszer szépen, kulturáltan megkérdezte a nejem, hogy összeházasodunk e. Igent mondtam. A mai napig nem bántam meg. De biztos vagyok benne, hogy nem nyaggatott volna tovább a nemleges válasz után.

2020. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Miféle kapcsolat az, ahol alapvető dolgokról nem kommunikálnak egymással...???
2020. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

"látom a srácon, hogy kényelmetlen neki"

Csoda, hogy még nem pattant meg...

2020. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!