Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyek jelzéseket az...

Hogy tegyek jelzéseket az eljegyzésre? Jól érzem, hogy ez ciki?

Figyelt kérdés

Tesóm megkért, hogy beszéljek a barátjával és próbáljak jelzéseket tenni, hogy kérje meg a kezét... 11. éve együtt vannak, másfél éve együtt élnek.


Az a baj, hogy a nővérem így is folyamatosan megjegyzéseket tesz neki a lánykérésre, pl. már 3. éve minden nyaralás előtt arról beszél, hogy ő mennyire romantikusnak tartja a tengerparti lánykéréseket, vagy hogy neki a kedvenc műsora a "Mondj igent a ruhára", stb. Családi összejöveteleknél is ez mindig szóba jön a szülők, nagyszülők által és látom a srácon, hogy kényelmetlen neki. Ráadásul mi annyira beszélő viszonyban sem vagyunk, hogy ilyenekkel betámadjam. Mármint beszélünk, ha jönnek, vagy találkozunk, de így külön nem hívjuk fel egymást, nem beszélgetünk chaten, vagy ilyesmi.


24 és 26 évesek, szóval fiatalok, fiatalon is jöttek össze, de kicsit úgy érzem, hogy nem akarja ő megkérni a kezét egyáltalán.


Szóval szerintetek mit csináljak? Tesóm győzköd, hogy legalább ha jönnek holnap, akkor kezdjem el mondani, hogy mennyi mindenki házasodik mostanában, meg hogy nálunk is szóba került már a dolog a párommal (másfél éve vagyunk együtt).



2020. okt. 3. 09:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
20. Az nagyon aljas mikor mások előtt vonunk valakit szinte felelősségre hogy miért nem nyinál valamit. Nem véletlenül zavarja a srácot amikor ilyen történik. Igaza van. Mindenki a saját házasságával foglalkozzon. Ha ő kér tanácsot az más. De itt szó sincs ilyesmiről.
2020. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha 11 éve együtt vannak, és eddig még nem sikerült megkérnie a kezét, akkor szerintem ne fűzzön nagy reményeket hozzá..

Amúgy ez nem a te feladatod, hogy célozgass rá. Ezt a tesódnak kellene megbeszélnie a párjával, hogy lesz-e valamikor eljegyzés és esküvő. 11 éve együtt vannak, de nem beszéltek még arról, hogy mit terveznek a jövőre nézve?

2020. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%
LOL. 🤦‍♀️
2020. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
82%
Ne mondj neki semmit. És igen jól érzed ez nagyon gáz... 🤦‍♀️ Valószínű a csávó azért is nem akarja már meg kérni mert kellemetlennek érezné azt is, hogy így tukmálják és ő ilyen "na jó akkor legyen" alapon megkéri a nővéredet. A nővéred és a család a leg gázabb, hogy nem veszik észre, hogy ez nem normális dolog, így b*asztatni valakit, mikor érezhetően kellemetlen neki a helyzet. Egyedül nővérednek kellene megkérdezni és nem így utalgatni. A csávó egyértelműen nem hülye, vágja hogy mit akar a csaj... a nővéred, a hülye, már elnézést, hogy nem veszi észre, hogy már rég tudtára adta a fasziának, hogy mit akart csak a faszi nem akarja... Nem értem miért kell tukmálnia. Én a nővéred, helyébe nagyon szánalmasnak érezném magam, hogy a saját pasimra így kell "rá akaszkodjak" mert magától lehet soha nem venne el.. A pasi, helyébe meg egy ilyen családi perpatvaron már rég elküldtem volna mindenkit a pics@ba,hogy majd én tudom mit mikor akarok nem kell a burkolt utalgatás mert nagyon átlátszó és szánalmas... Bocsánat, ha nyers voltam, de ha ennyi idő után ennyit nem tudnak megbeszélni akkor nem is érdemes össze házasodni, lehet a csávó is ezt látja ezért nem akarja elvenni.
2020. okt. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, de nagyon nevetnél ha a pasi lelépne. Nem ismerlek titeket, de ez már nekem is égő. Elég erőszakos a nővéred.🤷🏻‍♀️
2020. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!