Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki kenytelen...

Van itt olyan, aki kenytelen volt elvagni a kapcsolatot a csaladjaval?

Figyelt kérdés
Mi tortent es hogyan eltetek meg? Hogyan tettetek tul magatokat rajta?

2020. okt. 5. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hallgattam gyerekként és kamaszként az anyámtól,hogy engem nem fog senki se szeretni,nem lesz gyerekem és nekem úgyse fog semmi sikerülni,ja és a férfiak azért néznek meg az utcán,mert látják milyen ronda vagyok.



Na és ez a nő még elvárná,hogy kötelezettségem van vele szemben,mert megszült.


Már 20-as gyerekem van,de amióta gyerekem lett,olyan szinten vagyok mélységesen felháborodva,hogy meri egy ilyen alja nő a szájára,hogy anya!


Még annyit,hogy 19 éves koromban kihúztam belőle,hogy mikor megszült egy másik férfibe volt "halálosan szerelmes",mivel már kamaszkoromban szöget ütött a fejembe miért kellett annyiszor hallgatnom,mennyire rosszul élte meg,hogy megszülettem,csak,mert mikor az én lányom megszületett én a legboldogabbnak éreztem magam.


Nálam ez a nő olyan,mint egy tolószékes,de belül.

2021. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elvágnám az apámtól, meg a nagybátyáimtól magam, de a kutyám miatt látogatnom kell évente apámat. Szerencsére az egyik nagybátyámat 14 éve nem láttam.
2021. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!