Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok elmenni a sógornőmé...

Nem akarok elmenni a sógornőmékhez, kikészülök tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rühellem a sógornőm. Egy nagyképű nő.

Azért mert a férje jól keres neki igazából talán negyede a fizetése, a férje pénzén nagyképűsködik.

Már 3 éve nem hallottunk mást,csak hogy, épül a házuk.

Na most meghívták a családot. Egyszerűen nem akarok elmenni. Már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy ott majd mindenki el lesz ájulva, ott kell bajologni , hogy minden milyen szép.

Sajnos nem opció, hogy nem megyek el mert a férjem és a gyerekünk is megy. Nem tudom magam kihúzni alóla. Hogy, bírjam ki azt a pár órát?


2020. okt. 5. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Húzz le előtte egy felest.
2020. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudsz valami olyat behazudni, hogy neked programod van akkor amit már nem tudsz lemondani, mert régóta ígérgeted h elmész stb? Tudom, nem túl érett megoldás, de hátha beválik;)
2020. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mit nem lehet egy családi ebéden kibírni? Olyan vagy, mint egy hisztis gyerek. Mindig csak azt csinálod, amihez kedved van? Amúgy nem kell vele beszélgetned sem feltétlenül, foglalkozz másokkal. Vagy ha ennyire nem bírod, akkor maradj otthon és menjenek a többiek csak. Nem értem ez miért nem opció, attól, hogy a férjed meg a gyerek megy még te otthon maradhatsz.
2020. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%
Mond azt, hogy nem érzed magad jól és lehet elkaptad a koronát. Garantáltan nem kell menned! :D
2020. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Hozzá vagy nőve a férjedhez meg a????😵😵😵😵
2020. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Meg a gyerekhez,bocs elküldte.
2020. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Gyűrd le az irigységed és vágj kultúrember képet!

...és még enni is kapsz!

2020. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem, hogy egy ilyen nagyképű ember baromira irritáló, de azért ha pont most nem nyeled le az irigységet, akkor még hülyét is csinálsz magadból mindenki előtt. Ő meg valószínűleg látja is, hogy célt ér vele, azért hergel. A kérdés csak az, hogy megéri-e hülyének lenni.
2020. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Van olyan , hogy egy nő nem bír egy másik nőt? Most hallok ilyet először. Eddig azt hittem, hogy a férfiak kiállhatatlanok..
2020. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz menni, akkor ne menj. Nem bonyolult :)
2020. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!