Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a volt ferj egy eve nem...

Ha a volt ferj egy eve nem fizet gyerektartast, van jogom azt mondani neki hogy akkor nem lathatja a gyereket?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 21:19
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
A Gyakorikerdesek mostanaban arrol szolnak hogy messze elkanyarodunk a kerdestol.Sajnos.En nem akartam lejaratni a volt ferjet,pedig megerdemelne mert egy Senki.A gyereknek sose mondtam ronda dolgokat rola,majd annak is eljon az ideje.Azon a nevetseges 3000 forinton pedig legyen nyugodt mindenki hogy a gyerek csokoladet vasarol maganak,az nem nevezheto apanak aki a gyerekerol nem gondoskodik anyagilag is.N e beszeljunk a lelki oldalrol.
2008. dec. 2. 20:43
 22/22 anonim válasza:
100%

Meg tudlak érteni, én is hasonló cipőben járok.

Válófélben vagyuk a gyerekek nagyon kicsik még(2,5 és 1 éves), fél éve már kiraktam egyszer volt hajlandó fizetni.

Én megmondtam neki, bármikor láthatja a gyerekeket ha fizet. Most már négy hete nem jött mert nem fizet. Én egész egyszerűen letiltatom a fizetéséből a gyerektartást és ha nem fizet megvonom a láthatást. Bíróságon azt mondták erre van jogom. Egyébként itt Pesten minden kerületben van ingyenes jogász tanácsadás, keress fel egy ilyet is ő majd elmondja a jogaidat.

Tarts ki, nem engedd hogy lássa a gyerekeket, 3000 forint nagyon kevés, kérj nyugodtan többet.

2008. dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!