Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha rájöttem,...

Mit lehet tenni, ha rájöttem, hogy az egész családnak én vagyok a fekete báránya?

Figyelt kérdés

Úgy értem az egész családot, hogy apukám és anyukám családjának részéről is én vagyok a fekete bárány.

Tehát, hogy nem csak a szűkebb család, hanem mindenki, akivel találkozni szoktunk (nagyszülők, testvérek, testvérek gyerekei, keresztszülők, nagyszülők keresztgyerekei, azok gyerekei, szülők keresztgyerekei).



2020. okt. 26. 13:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom melyik volt a nagyobb rang Mátyás király udvarában, a seregek parancsnokának lenni, vagy udvari bolondnak. Gyanítom a legtöbbet a királyi udvarban a "bolond" engedhette meg magának...
2020. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!