Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha rájöttem,...

Mit lehet tenni, ha rájöttem, hogy az egész családnak én vagyok a fekete báránya?

Figyelt kérdés

Úgy értem az egész családot, hogy apukám és anyukám családjának részéről is én vagyok a fekete bárány.

Tehát, hogy nem csak a szűkebb család, hanem mindenki, akivel találkozni szoktunk (nagyszülők, testvérek, testvérek gyerekei, keresztszülők, nagyszülők keresztgyerekei, azok gyerekei, szülők keresztgyerekei).



2020. okt. 26. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mit takar az hogy fekete bárány?
2020. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Több dolgot is tehetsz.Pl. elgondolkozol rajta, hogy miért is vagy fekete bárány, és hogy nem kellene-e megváltoznod, hogy ne tartsanak annak? Vagy pl. azon is elgondolkozhatsz, hogy nincs-e üldözési mániád, és esetleg ezért gondolod, hogy kivétel nélkül minden rokon "fekete báránynak" tart? Az is megfontolandó, hogy fontos-e neked a rokonság véleménye?
2020. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Thispain ***** válasza:
98%
Emellett az is, hogy jogosan tartanak-e téged fekete báránynak, vagy csak valamilyen pletykák alapján és/vagy néhány tényező figyelmen kívül hagyása miatt.
2020. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazábol nem ők tartanak engem fekete báránynak, hanem én tartom annak magam. Úgy érzem, hogy az vagyok.

Édesanyám sokszor mondta, hogy üldözési mániám van, de szerintem teljesen alaptalan helyzetekben tette ezt.

2020. okt. 26. 14:07
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
xd
2020. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Tuti nem inkább a falu bolondja vagy?
2020. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
De tenyleg, ez mit takat nalad? Nem akkor mesz haza, amikor anyuci azt mondja? Esetleg kaptal egy kettest? Huha :D Szerintem ameddig nem veszelyezteted sajat magad (es masokat), addig tokmindegy, hogy cimkezed magad. Ha neked ez jolesik, akkor hivd magad “fekete baranynak”, aztan csa.
2020. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez a te lázálmod, akkor egyet tehetsz: nem tartod tovább magadat annak!
2020. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rólam is ezt tartják a rokonaim, de mert mindegyik tanult diplomás ember..és nem, nem lustaságból nem tanultam tovább, hanem mert apámmal olyan helyzetben maradtunk anyám(és a testvéreim elköltözése után), hogy örültünk nem kerültünk az utcára 2008 őszén.Inkább estin végeztem el a középiskolát, mellette amikor tudtam dolgoztam.

Felháborodtak, hogy nem tanultam..Persze, amikor rossz helyzetbe kerültünk egyik sem segített(na nem anyagilag, hanem jogi vagy állásügyben)...Megtanultam figyelmen kivül hagyni őket.Tedd te is ezt szerintem, csak stresszelnél, ami hosszútávon nem tesz jót az egészségednek.

2020. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Nálunk is én vagyok a fekete bárány. Oszt akkor mi van? Megszoktam és jobb ez így, mintha olyan lennék mint ők. :) Hidd el nem érdemes ennyit rugózni az ügyön.
2020. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!