Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűrjem hogy a párom exe és...

Eltűrjem hogy a párom exe és a gyereke nem költözik ki a párom házából? Ez miatt vagyunk állandóan nálam. Azt mondják hogy a gyereknek a családi ház az ideális környezet.

Figyelt kérdés

És mivel ez egy nagy ikerház,ott él a párom testvére és anyja is.Mivel az ex ott lakik velük,így én nem mehetek oda, ezért nem is ismerem őket.

Mi lehetne a megoldás?

Vagy tűrjem el?

Végülis a párom velem él, nem jár oda,csak kb 2 havonta.



2020. okt. 28. 21:36
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim válasza:
24%
A kis zabbantyúnak meg az anyjának akkor semmi joga ott lenni, ha párodé ház. Még ha házasok lettek volna se lenne hozzá semmi joga, ha nem közös tulajdon. Rendőr majd kirakja.
2020. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
72%
Az exnek semmi koze a hazhoz. Siman oda mehetnetek. Ha az exnek nem tetszik valami, majd elkoltozik. Az apa mar igyis adott neki 2 evet hogy ossze szedje magat. Nem ertem miert oke hogy valas utan is konkretan eltartja. Ertem, ott a gyerek. Akkor fizessen gyerektartast, amennyit jonak lat, de hogy konkretan kituratta magat a sajat hazabol az nonszensz. Kicsit noszogatni kene, vagy elhagyni.
2020. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
47%
Te is fsza anya leszel, ha nem csak az zavar, hogy az exe lakik ott, hanem az is, hogy a közös gyerek...
2020. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
76%
Ti mi alapján tudjátok, hogy ki a nő és ki a férfi a kérdésben?
2020. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
A párom és az anyja,azon az elven vannak,hogy a gyereknek a családi ház a megfelelő környezet a nevelkedéshez, ezért nem akarják hogy a gyerek elköltözzön.De mivel még kicsi, így muszáj hogy az anyja is vele legyen.Nekem elég nehéz ezt eltűrni,de abban bízok,ha nekünk is lesz közös gyerekünk, talán valami változás lesz.
2020. okt. 28. 22:45
 16/62 anonim ***** válasza:
94%
És te ebbe a kapcsolatba vállalsz gyereket? Ezzel az emberrel? Óriási. Nem sok eszed van.
2020. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
92%

“ abban bízok,ha nekünk is lesz közös gyerekünk, talán valami változás lesz.”

Ha tudnad mennyi elvalt nő gondolta ugyanezt, hogy majd a gyerektől jobb lesz... Ne hozz letre meg egy csonka csaladot, amig a parod nem all ki ertetek, ne vallalj gyereket vele.

2020. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon nagyvonalú a párod, azt kell, hogy mondjam. Mert bizonyára az ex nem fizet neki az ottlakásért. Vagy ha fizet is, nem annyit, mint amennyit egy idegentől kaphatna, ha kiadná. Ha annyira kertes házban szeretné az anya, hogy nevelkedjen a gyereke, akkor miért nem bérel egyet? Vagy vesz egyet? Ha meg nem telik rá, akkor vegye tudomásul, hogy csak lakásban fog felnőni a gyerek. Komolyan, hihetetlen milyen pofátlan az a nő. De a párod meg túlzottan engedékeny. Értem én, hogy jót akar a gyereknek, de semmi baja sem lesz annak a kölöknek, ha naponta csak egy parkba, a játszótérre járnak le, vagy ha csak hétvégente megy ki a természetbe kirándulni pl.

El kéne, hogy költözzenek onnan. Ezt hozd fel a párodnak. Nem normális, hogy ott laknak (szinte) ingyen. A gyereknek az anyjánál a helye ilyen kicsi korban, de ettől még nem kéne, hogy elfoglalják a házat.

2020. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne pofátlan a nő? Az apa és az anyós azon a véleményen vannak hogy ez így helyes. Ebből látszik, mennyit számít az új nő az apának.
2020. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
89%
A párod családja gondolom az ex oldalán áll.Ezért az ex biztonságban érzi magát.A párod pedig a családjára hallgat gondolom.Nem szoktam ítélkezni de miből gondolod hogy téged nem hagy faképnél majd ha velük is megtette...Jobban jársz ha nem mész oda mert biztos hogy nem szépen fogadnának.A másik dolog ha egy férfinek fontos egy nő akkor bemutatja a családjának tüzön vizen át,ex ide vagy oda...sokmindent elmond a párod viselkedése szerintem.
2020. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!