Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűrjem hogy a párom exe és...

Eltűrjem hogy a párom exe és a gyereke nem költözik ki a párom házából? Ez miatt vagyunk állandóan nálam. Azt mondják hogy a gyereknek a családi ház az ideális környezet.

Figyelt kérdés

És mivel ez egy nagy ikerház,ott él a párom testvére és anyja is.Mivel az ex ott lakik velük,így én nem mehetek oda, ezért nem is ismerem őket.

Mi lehetne a megoldás?

Vagy tűrjem el?

Végülis a párom velem él, nem jár oda,csak kb 2 havonta.



2020. okt. 28. 21:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ebbe a kapcsolatba nem vállalnék gyereket. Mindenesetre a párod családjától ne számíts nagy támogatásra, meg nagyszülők részéről unokázásra. Ők választottak, és nem téged. Értem én hogy a gyereknek így úgy, jobb a családi ház stb de az azért nonszensz hogy a páros saját házában lakik az ex a gyerekkel.
2020. okt. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
94%

Miattad hagyta ott őket? Mert ha igen, akkor szerintem az csak kifogás hogy azért nem mehetsz mert félnek hogy az ex veszekszik, simán csak családilag gyűlölnek téged és nem akarnak az életükbe.



Kérdező, egy kérdésre őszintén válaszolj: Az ex helyében, te kiszakítanád a gyereked a megszokott környezetéből? Elég sokk szerencsétlennek hogy elhagyta az apja és kb két havonta egyszer ha látja.

2020. okt. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
89%

Magyarul azt hiszed, hogy ha majd te is szülsz egy gyereket, akkor az erősebb/szebb/jobb/tökéletesebb lesz a már meglévőnél, csak mert apu most éppen téged dug (feleségül téged se vett, ugye), és akkor gond nélkül teszi ki a másik garnitúra családot, és majd ezentúl minden happy lesz?

Te nekifutásból vagy ennyire h.ülye vagy alapból?

Sz...rba se vesznek, a nagyszülők is a korábbi kapcsolatot részesítik előnyben, a "párod" pedig olyannyira retteg a saját piszkától, hogy vissza se néz, a szüleivel se ismertet meg, mert balhé lesz. A gyereke és az exe lakik ott, és képes csak kéthavonta odamenni.

DE ti már lombikoztok, közben benned forr a düh és a keserűség, hogy gyakorlatilag ki vagy zárva a családból. Mióta tart ez az idilli állapot? Meddig fogod tudni lenyelni, hogy egy senki vagy, akit a családja előtt kb úgy kezel, mintha nem is lennél? Nyilván azért nem pakolja ki a megunt nőt+gyereket, mert durván lelkiismeretfurdalása van miattuk, valószínű, abban a házban te vagy az utolsó aljas l...tyó, amit hallgathat, ha odamegy, míg te meg szintén duruzsolod a füledbe a magadét.

Szerinted milyen jövője van egy ilyen felállású kapcsolatnak? Komolyan kérdezem, minden irónia nélkül.

2020. okt. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
83%
A ti leendő gyereketeknek nem fontos a családi ház, mint ideális környezet?
2020. okt. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
82%

Jaj szegénykém, te nem látod a szerelemtől a valós tényállást.

A férfi láthatóan az első helyre az első csaladjat helyezi.

Nem képes szembenézni a múltjával, az új családjának kivívni a lehető legjobb körülményeket, ezzel megalázva téged és a születendő gyereketek. Ki akar második lenni? A legjobbat akarod te is a gyerekednek nem?

Az meg hogy még a saját anyja is droton rángatja szintén nem jó jel...

2020. okt. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon durva. Mivel a párodé is a ház én a helyetekbe odamennék minden héten amikor csak van időnk pár órára és hangosan vihognék, csacsognék anyóssal, pároddal direkt ölelgessétek egymást, csókolózzatok és csináljatok úgy mintha a nő meg a gyerek ott se lenne. Hidd el előbb utóbb ráunnak és eltakarodnak
2020. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, én a helyedben addig lépnék ki ebből a kapcsolatból amíg nem késő. Ne akarj Te is egy újabb csonka családot, amit a gyerek szív majd meg. Erre az egész tarthatatlan helyzetre idővel rá fog menni a kapcsolatos, az egészséged, az idegrendszered. Ha lesz közös gyereketek jó eséllyel meg rajta és az apán fogod majd levezetni a frusztráltságodat. Az apuka meg idő kérdése mikor unja majd meg.

A párod egy idióta papucs, aki nem tud nemet mondani ez tény. Az ilyen férfira nem lehet támaszkodni, nem lehet vele tervezni. Az ilyet páros lábbal kéne kirúgni, mert Te nem számítasz neki.

Legyen már benned annyi tartás, hogy keresel egy problémamentesebb férfit.

2020. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
90%

Es még szülsz is neki?

Gratulálok.

2020. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem hamarabb raknak ki téged ebből a házból mint a két másikat....
2020. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de te betolakodtál egy család életébe, és még ki is dobnád őket az utcára?
2020. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!