Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűrjem hogy a párom exe és...

Eltűrjem hogy a párom exe és a gyereke nem költözik ki a párom házából? Ez miatt vagyunk állandóan nálam. Azt mondják hogy a gyereknek a családi ház az ideális környezet.

Figyelt kérdés

És mivel ez egy nagy ikerház,ott él a párom testvére és anyja is.Mivel az ex ott lakik velük,így én nem mehetek oda, ezért nem is ismerem őket.

Mi lehetne a megoldás?

Vagy tűrjem el?

Végülis a párom velem él, nem jár oda,csak kb 2 havonta.



2020. okt. 28. 21:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
26%
Na mondom én hogy az ex sorstársai lepték el a kérdést. Plusz egy szóval nem írtam hogy mindenki belekerülhet.
2020. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező szüljél te is neki, és beköltözöl az ex mellé, szerintem elférsz már ott te is ezekután 😉
2020. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak NINCS saját lakása! Ezt felejtsd el. Ilyen össze-vissza jogi viszonyok mellett..pfff. neki van egy fél háza, meg a tesónak is fél háza. Gondolom az anyjuknak is van ott része. Ez így egy káosz. Jogilag a párodnak "csak" fél háza van, ha van egyáltalán.
2020. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
87%
A pháárod még húz a családja felé.
2020. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
74%

#51 Nem mindenki az ex sorstársa, aki nem ért egyet a kérdezővel. Bírom ezt a "mindenki csak azzal tud együttérezni, akivel már volt hasonló helyzetben" hozzáállást, mintha az emberekben nem lenne minimális gondolkodó képesség és empátia se. (Ennyi erővel rád is mondhatnánk, hogy biztos túrtál már ki hatéves gyereket lakásból, azért állsz a kérdező mellé.) Mi pusztán azt közöltük, hogy az anyósnak valószínűleg haszonélvezete van, tehát ő dönt.

Egyébként volt már gyerekes párom, és természetes volt, hogy a gyerek az első az életében. Emellett nagynéni is vagyok, és nagyon nem tetszene, ha az unokahúgot vagy unokaöcsit, akivel együtt élek, egy gyakorlatilag idegen nő akarná kirakni a házunkból úgy, hogy a saját testvérem SE akarja kirakni.

2020. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 havonta jár át akkor a gyerekét is 2havonta látja?? Tudod ez sokat elárul...anno gyerekes pasival jöttem össze majd nekünk is lett közös...mi is szétmentünk és pont annyit foglalkozik a mi gyerekeinkkel mint az előzőekkel- ergo minimálisat....eztjobb ha szem előtt tartod mert garantálom hogy ugyanígy fogsz járni
2020. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt nőként nem értem. Van hol elvették élnetek? Van. Akkor? Eszembe nem jutna onnan kitúrni őket, csak azért, hogy megmutassam, én vagyok az erősebb.

Ikerház, a nagyszülőhöz simán tudtok menni. Soha nem találkoztam a nagybátyám szomszédaival, pedig ő is körben él.

2020. okt. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy is, mi az, hogy "eltűrjem"??? Neked mi közöd ahhoz a házhoz? Semmi, az exnek a közös gyerek miatt több köze van, de még a párodnak sincs annyi hiába írod, hogy az ő háza, nem az övé igazából, és azt is írod, hogy ő is így látja jónak. Ne szülj neki, keress teljesen függetlent.
2020. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
73%
Semmi beleszólásod, mivel semmi közöd a lakáshoz, ahol a pasid RÉSZtulajdonos. Szép is lenne ha beledumálnál....
2020. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
36%

De figyelj, 48-as, miért kéne már, hogy a nő mindig szerelmes legyen a párjába, választottjába?? Komolyan már, a nő akkor normális, (a férfi is, hozzáteszem) ha nem egy olyan emberi lény, aki a szerelemért él-hal, az a fontos neki, bla-bla. Hanem, ha józanul, racionálisan gondolkodik, nem pedig akkor, ha rózsaszín ködben él. Van, akinek nem is fontos a szerelem, vagy eleve nem egy szerelmes típus.


Ezenkívül, ha ez a pasas csak kéthavonta jár a gyerekéhez, képzelheted milyen szuper apuci lehet... Majd pont egy ilyen fog megvonni magától bármi jót, hogy anyagilag segítsen a gyerekén, ha az megszorulna akármilyen okból is. Elárulom, nem fogja érdekelni.

Valami más miatt nem szól érte, hogy ott lakik az ex. Lehet, hogy az ex segítette annak idején pénzzel, és most így törleszt. Vagy lehet, hogy azt a fél házrészt is csak úgy kapta, nem ő dolgozott meg érte, ezért nincs sok beleszólása abba, hogy ki is lakik ott.

2020. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!