Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem érti...

Mit lehet tenni, ha nem érti meg az anyám, hogy én nem kaptam értesítést karanténról és így nem vagyok karanténban? Mert fenyeget,mint a fene nehogy elmenjek itthonról, pedig nem tett senki karanténba engem.

Figyelt kérdés

Azért 26 évesen nem tudom hova fenyeget feljelentéssel (szerintem őt röhögnék ki), amikor a hatóságok eldöntötték, hogy a családból kit helyeznek fertőzés miatt karanténban. Nekem 10 nappal és 5 nappal az igazolt fertőzés után semmi bajom. Valószínű ezért sem kaptam felkeresést miután a családban lévő fertőzött megadta kikkel találkozott.

Erre most úgy nekem esik mint akinek elmentek otthonról. Bár valószínű csak arról van szó, mint mindig. Vagyis, hogy ott akar betenni nekem ahol akar. Bár szerintem ráhagyom és azt csinál amit szeretne engem nem érdekel.


2020. nov. 3. 07:23
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, szeptember közepén volt. 22-es voltam.

De ugyanez volt az eljárás a testvéreméknél is és a kollégáméknál is. A karantén hossza volt mindenkinél más.

2020. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Köszi. Azóta viszont hallani, hogy kevésbe hatékony a kontakt kutatás.
2020. nov. 3. 20:17
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm tünetmentes volt, csak iskolában leteszteltek mindenkit egy gyerek miatt és kiderült, hogy beteg, pedig nem is tüsszentett. A férje elkapta,de ő nem volt ilyen szerencsés és meghalt szegény. Ez volt lassan 2 hete...
2020. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Bár ez nem releváns most az én helyzetemre. Ettől függetlenül sajnálok mindenkit, akit mégsem sikerült az ígérettel ellentétben megmenteni.
2020. nov. 3. 22:51
 35/39 anonim ***** válasza:
97%

hát van aki tünetmentes, szóval te is lehetsz az. Szóval releváns lehet, főleg ha átadod olyan valakinek aki sokkal érzékenyebb erre nálad... Van aki 34 évesen betegség nélkül is belehal, van aki 80 felett szinte tünet nélkül túléli.

Ha mégis beteg vagy nem hiszem hogy ránézésre majd eldöntöd " oké neki nem megyek a közelébe mert öreg, de nála odaköszönök hisz csak tizenéves(ja hogy cukorbeteg volt, upsz).

szóval teszteld magad aztán már csinálhatod tovább az unalmas mókuskereket "szabadon"...

2020. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Hát igen. Úgy tűnik, ha nem Fradi B középbe megyek akkor én már egy gyilkos vagyok. Rendben szia. :)
2020. nov. 3. 23:08
 37/39 A kérdező kommentje:
Ameddig nem meri leállítani a tömegrendezvényeket, a hobbiját jobb nem beszólni másoknak.
2020. nov. 3. 23:13
 38/39 anonim ***** válasza:
83%
Istenem de gyerekes és buta vagy.
2020. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Savlekotő ***** válasza:
73%
Gondok vannak a tornyodban eléggé, de nem csodálom miért vagy anyu szoknyáján 26 évesen és az ovis dac korszakodat éled ki, és itt keménykedsz velünk,de otthon befosi van,és szidod az államot.. Édes uram gyere.
2020. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!