Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem érti...

Mit lehet tenni, ha nem érti meg az anyám, hogy én nem kaptam értesítést karanténról és így nem vagyok karanténban? Mert fenyeget,mint a fene nehogy elmenjek itthonról, pedig nem tett senki karanténba engem.

Figyelt kérdés

Azért 26 évesen nem tudom hova fenyeget feljelentéssel (szerintem őt röhögnék ki), amikor a hatóságok eldöntötték, hogy a családból kit helyeznek fertőzés miatt karanténban. Nekem 10 nappal és 5 nappal az igazolt fertőzés után semmi bajom. Valószínű ezért sem kaptam felkeresést miután a családban lévő fertőzött megadta kikkel találkozott.

Erre most úgy nekem esik mint akinek elmentek otthonról. Bár valószínű csak arról van szó, mint mindig. Vagyis, hogy ott akar betenni nekem ahol akar. Bár szerintem ráhagyom és azt csinál amit szeretne engem nem érdekel.


2020. nov. 3. 07:23
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Viszont nekem szombaton letelik a 10 nap. Vagyis azért legyen plusz szabadság meg minden mert aki fertőzött neki nem az első tünetektől számolják a karantént? Én vasárnap már 2 hete leszek tünetmentes. De lehet elmegyek tényleg tesztelni most már. Annyi pénzt megér.
2020. nov. 3. 09:48
 12/39 Savlekotő ***** válasza:
75%
26 vagy,és anyu rendőrrel fenyeget,bravó a mai félre nevelés csodái.. :(
2020. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%
Anyádnak van igaza, Mégis mennyi ész kell hogy bizonyított fertőzött mellől ne mászkálj, és ne hurcold szét a fertőzést? Kösz a baromságod azoknak a nevében akik azért jutnak kórházba, vagy halnak meg mert te olyan baromi okosnak hiszed magad.... Az megvan hogy simán fertőzhetsz tünetmentesen? De kit érdekel, csak neked jó legyen mi?
2020. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 Savlekotő ***** válasza:
69%
Vagyis, hogy ott akar betenni nekem ahol akar.. Most csak azt nem értem ha ilyen kedves kapcsolatban vagytok,miért laksz még mindig vele. Mama hotelhez nem csak a kényelmi funkciók tartoznak. Költözz el és nem fenyeget majd senki rendőrrel ha boltba vagy vécére mennél.
2020. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Még jó hogy a fradi meccsen senki sem fertőz senkit.
2020. nov. 3. 12:09
 16/39 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és ha Orbánék a foci-bu.zisággal hülyék ahogy vannak, akkor neked is kötelező.
2020. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
87%
Jaj megint ez a provokáló...egy szavát se higyjétek el, mindig más-más sztorikba burkolva próbál provokálni.
2020. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem hogy ha az anyád ennyire felelősségteljes, akkor belőled miért nem sikerült szintén felelősségteljes, intelligens felnőttet nevelnie.

Vagy 26 évesen még mindig tart a tinikori dackorszakod, és "csakazértis" kijársz mert anyu megmondta hogy ne tedd?

2020. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
16%

Olyan aranyosak vagytok ezzel maradjon otthon dumával. Persze mindeki nyomhatja homeofficeban otthon, vagy megértőek a munkahelyén, hogy persze Ödönke nem kell bejönni, mert a mama köhög, maradj szépen otthon majd megcsinálja más a te munkádat is. Gondolkodjatok már emberek... Ha mindeki otthon maradna aki mellett covidos lakik megállna a gazdaság.


Nekem mázlim volt, mert a párom covidos lett és egy helyen dolgozunk így felhívtam a céget, hogy most mi legyen. Itthon maradhattam egy hetet amit állásidőben kifizettek DE! sok hely van ahol aztmondják ő a beteg ne te úgyhogy vonszold be a se**ed a munkába. Amúgy házi karanténban nem elleőrizget senki, nincs levél, nincs piros cimke semmi, vagyis nálunk nem volt.

2020. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
22%
Ja és még annyi, hogy a úgy van a rendelet is, hogy a családra nem vonatkozik a karantén csak konkrétan a betegre.
2020. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!