Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem ezt lehetetlenne...

Csak én érzem ezt lehetetlennek? Szerintetek is kevés?

Figyelt kérdés

Én még igazán fiatal vagyok, de úgy gondolom, hogy ha valakibe szerelmes vagyok, akkor azt elfejteni nem lehet 1 nap alatt..


Ehhez képest van jópár ismerősöm, akik szakítottak a párjukkal, és másnap mintha mi sem történt volna.


Jogosan gondolom, hogy ők nem voltak soha szerelmesek ?


18L


2010. aug. 9. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom nem előtted fogják maguk betegre sírni.
2010. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

A: nem voltak valójában szerelmesek

B: szenvedtek ők legbelül, csak nem mutatták mert erősek maradtak

2010. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Én is így gondolom. Sőt, lehet, hogy nem is vagyok vele sok ideig, mégis ragaszkodom hozzá. Szerintem ez így a normális. Ezek alapján úgy gondolom hogy te se az a típusú csaj vagy aki mindenkivel jár, csak hogy elmondhassa;-)
2010. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Szenvedni normális ember nem kifelé fog. Másrészt az a leghatásosabb, ha igyekszik az ember elterelni a figyelmét és az adott pillanatra, helyzetre koncentrál.

Harmadrészt te, 18 évesen (bár később sem) akard megítélni,hogy ki, mikor, mit is érez, érzett valójában.

2010. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Én pár napja léptem ki egy 6éves kapcsolatból de mindenki azt látja rajtam hogy sokkal jobban vagyok. Szerettem őt nagyon de annyit bántott a végén (én is őt) hogy tényleg sokkal boldogabb vagyok nélküle.
2010. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki az a külvilágnak szenvedős típus.

Más példát írok, de 14 éves voltam, mikor apám meghalt. Szar volt meg minden, esténként sírva aludtam el, de én voltam anyám egyetlen támasza akkoriban, így erősnek kellett látszanom. Volt olyan, aki megjegyezte, h még a temetésen sem sírtam. Nem gondolom, hogy ettől kevesebb, vagy rosszabb lennék...

És azóta is általában csak a hozzám legközelebb állók tudják, ha valami bánt (ez igaz a szakításokra is). Nem hiszem, hogy attól mert valaki feltűnően szenved, még nagyobb a fájdalma, mint azé, aki ezt csendben, magában intézi el.

Szóval a kérdésre a válasz: nem gondolod jogosan.

2010. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Én szenvedtem, mint egy kutya(3 éves kapcsolat volt), de nem vett észre senki semmit a suliban pl. Nem helyénvaló fűnek-fánal elríni...

19/L

2010. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem jogosan.


Például van olyan, hogy lassan elmúlik a szerelem, és a végén már nem is érzel semmit a másik iránt. De attól még két évvel korábban halálosan szerelmes voltál belé.


Van olyan, hogy érzed, hogy a párod már nem szeret és el akar hagyni. Együtt vagytok, de te már akkor gyászolod a kapcsolatot, szenvedsz. Mire szakításra kerül a dolog, addigra már túltetted magad rajta.


Valóban ne ítélj meg másokat ilyen egyszerűen, pláne "soha" kifejezéssel. A felmerült példával kapcsolatban tapasztalatból tudom, hogy nincs igazad.

2010. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal van baj,aki a szakítás után azonnal egy újabb kapcsolatba ugrik. Ezt nem olyan dolog,hogy kutyaharapást a szőrivel. Nem kell feltétlenül látni mindenkinek,hogy megvisel a szakítás. De az új kapcsolat előtt túl kell jutni a csalódáson.
2010. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!