Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám állandóan igazságtalan...

Anyukám állandóan igazságtalan velem a testvéreimmel szemben. Múltkor fájt a hasam,de nekem segítenem kellett neki a házimunkában, tesómnak meg mikor fájt a foga nyugodtan ülhetett. És még számtalan példát felhozhatnék.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan velem kiabál mint ha többiek nem csináltak volna rosszat, vagy ha nem csináltak semmit. Mikor meg mondom neki akkor meg még jobban ordibál. Este mindenki telefonozott,de csak velem kiabált hogy nem csinálok semmit,meg hogy tegyem le de rögtön.......Reggel a buszon bátyám mellém ült és ne hagyott békén, rászoltam erre anyukám azt mondta a bátyámnak hogy ne szóljon hozzám, mintha én lettem volna a rossz. Állandóan én adok a macskáknak enni, de a vizet nem én adom hanem a testvreim de azok meg elfelejteték, és anyukám megint velem ordít hogy semmire nem vagyok jó. Engem sosem hallgat meg,mikor beszélek hozzá. Mindig mondkja hogy már főznöm,takarítanom, osnom kéne ,de mikor mondom neki akkor hagyam majd ő megcsinálja. Ha venni akarok egy új ruhát akkor azt mondja hogy az osztálytársaim öltöztetnek,olyan k....leszek mint ők. Közbe csak egy sima felsőt akkartam. Ha hazaérek és nem pakolom el rögtön a táskám hanem csak ha pihentem egy kicsit disznónak nevezz........

2020. nov. 6. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Te lány vagy, a testvéreid meg fiúk?


Akkor ezért. Hímsovinidzta közeg, amint lehet menekülj.

2020. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Hány eves is vagy?
2020. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Talán valamiért nem szeret. Lehet, hogy nem kívánt terhességből születtél, vagy nem tudom.

Próbálj meg vele beszélni erről, amit érzel és hogy ez neked mennyire rosszul esik. Óvatosan rákérdeznék arra is, tervezett gyerek vagy-e.

Másik dolog még, nem írtad hányan vagytok testvérek és milyen neműek. Lehet, ő úgy gondolja, a lányok dolga ezeket a feladatokat megcsinálni, a fiúknak nem kell. Ez pedig egy elavult szokás. Régen így volt, mikor sok nő háztartásbeli volt, de ma már másképp van.

2020. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 bátyám 1 húgom vam
2020. nov. 6. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rajtad vezeti le a feszültségét, hogyha mindenért téged hibáztat. De neked nem tesz jót ha a céltáblája vagy, ezért fontos, hogy megpróbáljatok erről beszélni.
2020. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2020. nov. 6. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz esetleg apádhoz költözni? Nagynénédhez, nagybátyádhoz? Anyád odaadná neked a pénzt, amit amúgy is havonta rád szokott költeni, aztán te meg az a rokonod, akinél laksz, közösen beosztanátok.
2020. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!