Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim állandóan a gyerek...

Szüleim állandóan a gyerek témával piszkálnak, ötleteket szeretnék gyűjteni, mivel passzoljam el a témát?

Figyelt kérdés
Számtalanszor beszéltem már velük, hogy milyen körülményeket szeretnék megteremteni hogy gyereket merjek vállalni, de mintha a falnak beszélnék és már nagyon elegem van. Van valami frappáns válaszötletetek, ami nem tiszteletlen de végre lerázhatom vele őket?
2020. aug. 18. 11:18
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
80%
"Meleg vagyok."
2020. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy mit érdekel, ha "tiszteletlen" lesz, amit mondasz? Ők is tiszteletlenek, hogy folyton felhoznak egy ilyen kényes témát, amihez egyébként semmi közük. Nekem anyósék jönnek ezzel, én megmondtam, magánügy. Először néztek, de látszólag megértették, mert azóta nem mertek rákezdeni.
2020. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Egyik fülön be, másikon ki. Ignoráld a kérdést, azaz nem vegyél tudomást róla. Le fognak szokni róla
2020. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsi, az kimaradt hogy feleségem van, így ez nem annyira játszik. Egyébként ő is zaklat néha a témával, szóval "ellene" is felhasználnám.
2020. aug. 18. 11:23
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
MAgánügyem, ne szólj bele!
2020. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Az elsőnek írtam
2020. aug. 18. 11:24
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Az gond, ha a feleségeddel sem értetek egyett ebben a témában!
2020. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%

"Majd ha a gyerek felnevelési is közügy is, nemcsak a megszületése"

"És pénzelitek majd, ti fogtok felkelni hozzá éjszakánként etetni, pelenkázni stb.?"

Sok potenciális nagyszülő csak azt a pár óra unokázást látja benne, hogy dejó lenne stb. De a gázosabb részét már nem vállalnák el.

2020. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
A szülőknek semmi köze hozzá. Ellenben a feleségedet hitegetni elég undorító.
2020. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
5%

"hogy gyereket merjek vállalni"


Párod van egyáltalán?

Ha igen, akkor ez mindenképpen közös döntés kell, hogy legyen. Ezt pl. bátran megmondhatod a szüleidnek is. Ill. elég rosszul hangzik, hogy E/1-ben fogalmazol, amikor erről beszélsz.

Ha nincs, akkor meg miről beszéltek? Először legyen párod (nem spermadonor, hanem akivel közös jövőt akarsz), aztán utána lehet erről beszélni.

2020. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!