Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha az anyósod...

Mit tennél, ha az anyósod veled szemben "így szeretlek meg úgy szeretlek", de a hátad mögött meg kibeszél és csupa rosszat ír rólad egy számodra ismeretlen embernek, aztán erre rájönnél?

Figyelt kérdés
(anyós megkért, hogy nézzem meg az email címét, mert nem tud rá felmenni és az elküldött levelek között találtam egy ilyen pocskondiázó levelet.)Hozzá teszem, teljesen ok nélkül szemétkedik, mert én adott esetben a saját fiai előtt is megvédtem. Legszívesebben nem engedném a fiát és az unokáját a közelébe se ezek után.
2010. aug. 10. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Semmit.

Úgyse tudsz vele mit csinálni.

Beszélgetés...áhhhhhhhhhhhhhhh

2010. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb amit tehetsz, hogy a fiát és az unokáit eltiltod. Mert akkor okkal leszel szemét.


Szerintem hagyd a francba. Aki ismer, úgysem hiszi el amit anyós mond. Nem?

2010. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
háááát....én rákérdeznék, az biztos. már csak azért is mert kiváncsi lennék szembesítve a levéllel mit hebeghabog össze. Az én anyósom pont fordítva csinálja, mindenki előtt agyondícsér, én vagyok a mintameny, ő meg természetesen a mintanagyi, a család meg a mintacsalád. Az igazság pedig az, hogy ez mind nem igaz. De a látszat fontos, mert mit szólnak a szomszédok...
2010. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamit felreertettel? Mert nem tudod, hogy pontosan mirol van szo abban a levelben vagy lehet, hogy epp valamiert merges volt rad, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeret. Egyebkent meg az sem szep dolog, hogy beleolvasol olyanba, ami mas levele. Ha eltiltod a gyereketeket meg a sajat fiat, mivel lesz jobb akarkinek is? Senkinek sem jobb es akkor tenyleg te leszel a szemet szerepeben. Inkabb beszelj vele, kerdezz ra, hogy mi baja.
2010. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam beszélni az anyósommal, de kár volt. Leordította a fejem. A mosolyszünet azóta is tart, ennek már kb.8 éve. Bár az is igaz, hogy az én anyósom ritka gonosz asszony sajnos, és nagyon nem szeret engem. Az unokáját kivisszük minden héten, bár ha nem vinnénk akkor sem hiányozna neki.
2010. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is úgy gondolom h az én anyósom a világ leggonoszabb asszonya. Iszonyúan utál, bár nekem nem mondja, de mindenki visszamondja, h miket mond rólam. Ott nem titkolja.
2010. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lehetne én kinyomtatnám azt a levelet s megmutatnám a pici fiának. Szerintem elbeszélgetne az anyukával, hogy ha felnőtt értelmes embernek tartja magát aki ragaszkodik hozzá s az unokához akkor a családi béke érdekében sűrgősen legyen torelánsabb. Nem kötelező tartani a kapcsolatot de akkor az ne ilyen képmutatásokkal s alakoskodással legyen tele.
2010. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem laksz vele együtt, sza.rd le. Semmi közöd nincs a banyához, te a férjeddel házasodtál össze, nem a családjával. Ha meg együtt laksz vele, költözz el, és utána sz.ard le. Ne kérj tőle semmit, és ne teljesíts semmi kérését. Kulcsszavak: igen, nem, viszlát, kifele. Ezeken kívül nem is kell mást használnod a vele való kapcsolatodban.
2010. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A válasz megírásának időpontja: 08-10 22:28 És hogyan tudatnád a fiával, ha nem akarod, hogy az legyen, hogy elolvastad az anyja leveleit?
2010. aug. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!