Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell olyan esetben tenni...

Mit kell olyan esetben tenni ha egy közösségi oldalról ismeretlen emberek lopják valaki gyerekének a képeit?

Figyelt kérdés
Volt egy fórum, oda anyukák mutattak képeket a babáikról. Ismerem az egyik anyukát, multkor nézegettem facebook-on személyeket, egyiknek ki volt téve a barátnőm kisfiának a képe, olyan szöveggel hogy ,,A drága kisbabám" Nagyon felzaklatott, de még nem mertem neki szólni. Ilyen esetben mit lehet tenni?
2011. máj. 27. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez inkább betegség...
2011. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos a barátnőd kisfiának a képe? Nem lehet, hogy csak nagyon hasonlítanak?
2011. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, mert ugyanolyan ruhában van a pici, és a cumi is ugyanolyan, meg minden
2011. máj. 27. 23:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért nem kell mindenről képet rakni a netre!


Amúgy személyiségi és szerzői jogokat sért, elvileg fel lehet jelenteni érte. Gyakorlatilag valószínűleg senki nem fog foglalkozni ezzel. De talán ha az illető kap egy nagyon hivatalos hangvételű levelet, ami felszólítja a kép levételére, utalva az erre vonatkozó törvényekre, illetve arra, hogy ha nem teszi, fel lesz jelentve, akkor talán leveszi.

2011. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő a barátnőd, csak álnéven. :D
2011. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jézusom....tuti biztos, hogy barátnőd babája, illetve az ő baba fotója????

Mert ha tényleg így van ahogy írtad, akkor nagyon beteg emberről beszélünk..Lehet, hogy neki nem lehet, vagy nincs, és ettől teljesen elvesztette a józan ítélőképességét.

Szerintem először neki szólj valahogyan, nehogy egy hatalmas véletlen pont mindene ugyanolyan, és mégis az ő babája szituba kerülj

2011. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg mindenki azért néz "betegnek", mert egy db kép sincs kint se rólam, se a családomról sehol. Plusz semmi adat, csak a nevem. (ami elég különleges, tehát megtalálnak úgy is) :)
2011. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én szólnék neki, de szerintem addig nincs nagy gond míg "csak" a képet lopja el...

Szerintem ez beteges remélem másra nem vetemedik majd a csaj.

2011. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem minden gyerek egyforma, de ez mégiscsak galádság. Te valami borzalmas maffiadologra tapintottál rá. Figyellj továbbra, is, és ha meglátod, hogy az unokáim képét lopják, akkor írjál nekem, hogy visszalophassam. Istenem, hogy mik vannak.
2011. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez is hihetetlen, hogy semmi sincs kint rólad a neten, és mégis megtalálnak. És ki az a mindenki, aki téged néz lükének ezért? Én még nem is hallottam rólad.
2011. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!