Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a kislányom első...

Ma van a kislányom első szülinapja és az öcsém (aki velünk lakik) elmegy randira egy még ismeretlen lánnyal. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
A tortavágásnál sem lesz itt,mert neki fontosabb egy randi egy idegen lánnyal.Nektek is rosszul esne?
2011. ápr. 8. 09:24
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
93%
teljesen normális
2011. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
90%

Normális :P Ez alapszabály h a randi felülírja a rokonokkal/barátokkal való programokat :P Aki ezt nem érti meg, az nem jó rokon/nem barát!

Igen, ez a fiúknál így működik, bármit is mondanak majd a nők :D

Egyébként felköszönti a kislányod nem? Hát akkor meg? Veletek is lesz meg a randin is, mindkét helyen lesz, (fiú szemmel) ennél jobban meg se lehet oldani! Most hogy a tortavágásnál nem lesz ott... na bumm...


Tök jó, hogy neked még van egy saját gyereked, de ne várd el másoktól is, hogy nekik is ő legyen a legfontosabb :D

23/F

2011. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem önzőség. Fontosabb neki a saját élete, mint bármi más.
2011. ápr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

jesszus milyen válaszok!

velünk nem lesz mert egész napra elmegy,ne köszönti fel....

2011. ápr. 8. 09:35
 5/59 anonim ***** válasza:
91%
Hát mi családilag sose csináltunk hatalmas csinnadrattát a szülinapokból (kivéve a kerekeket). Mindezek tekintetében én nem látok kivetnivalót a dologban.
2011. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak köszönöm!:-)
2011. ápr. 8. 09:35
 7/59 anonim ***** válasza:
93%
De fel fogja köszönteni, csak nem akkor amikor ti.
2011. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
89%
Második vagyok, és biztos vagyok benne, hogy fel fogja köszönteni, max. másnap (bár nekem fura egy reggel 8tól este 10ig tartó randi, de mindegy o.O)
2011. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
92%
És te nem vagy önző ha tesóddal elhalasztatnál egy randit? Bárhogy nézzük ez is az.
2011. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
8%

Ha tizen-X éves az öcséd, akkor azt mondom, belefér (persze, sz@rul esne nekem is, de ilyen korban ez így van...)

Ha felnőtt ember, akkor kicsit bunkóság a részéről.

(A válaszolók azért abba gondoljanak bele, hogy nem ugyanaz összehasonlítani, hogy ez meg ez eljön, ha külön lakunk, vagy ha ott lakik velük...)

2011. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!