Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

3 és fel éve vagyunk házasok a férjemmel. Itt vettünk házat a szüleim mellett, öcsém is mellénk építkezik. Öcsém még velük él de nemsokára kész a háza és költöznek oda a menyasszonyával.

Nos, a probléma az, hogy anya külföldön dolgozik, apa itthon. És ilyenkor persze minden rám hárul. Apa ő rendezi magát, főz magának, stb. Néha át lépek ki takarítani és ennyi.. Öcsém ő már kényesebb, nem eszik meg bármit, ha valami kell már rögtön hív. Ha barátokkal van, engem hív be gyújtani nála. Ha ő külföldön van és dolgoznak a háznál, mindig nekem kell ugrani, főzni a mestereknek. Mondtam anyának, hogy ez nem az én dolgom, oldják meg valahogy ők. Maradjon itthon ő vagy nem tudom. Erre azt mondta rossz indulatu vagyok mert nem teszek meg semmit az öcsémért, el bírom nézni, hogy szegény hideg házban alszik mert nem gyújtottam be meg ilyenek. Szal mindenért én vagyok a hibás ha nem jövök és intézem azt ami anyát illetné. Szerintetek is? Férjemmel is volt már vita emiatt mert folyton szöktetnek, én meg megyek és csinálom mert különben lelkiismeret furdalásom van. Tudom, hogy le kéne már szakadni, le is tudtam.. Külön élünk, boldogok vagyunk, de ez a szituáció fel emészt engem.. Anya folyton azt mondja rossz vagyok, rosszindulatú vagyok meg ilyenek. És ez fáj nekem mert én mindenkiért mindent meg teszek és mégis ezt kapom..egyszer nincs kedvem és már én vagyok a világ legrosszabb embere mert hát nehezemre esik. Nem esik nehezemre egyszerűen van külön életem, miért nem tudják ezt meg érteni???


2020. nov. 18. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
nekem
2020. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Lássa el magát a felnőtt Öcsed! Eszem megáll! Ilyen pasinak van nője?
2020. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
ja ismerős itthon is ez van.ha ehelyett a rámtámadó féreg helyett nem pakolok el akkor meg a manipuláció hogy ennyit nem tudok megtenni meg én vagyok a szemét mert amit odabaszott és elkurt nem hoztam a helyre
2020. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Ez mióta párkapcsolati probléma? Amúgy nyilván nem jogos a keresuk. Ha az öcséd már ilyen nagy fiú akkor gyujtson be magának. A menyasszonya meg nyugodtan fozhet, nem esik le a gyűrű a kezerol.
2020. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
94%
Ez nem különélés, amit csinálsz. Anyád alattomosan manipulál, az öcséd okosan kihasznál, Te meg egy pancser vagy! Soha nem lesz hála ezért amit most teszel. Ezek az emberek nem lesznek ott, amikor NEKED lesz szükséged rá. Szép csendben adjátok el a házat, költözzetek el a g*cibe, szakíts meg minden kapcsolatot ezekkel az emberekkel, szülj egy gyereket, majd szülj még egyet és tedd ki a lelked AZOKNAK! Az jobban megéri!!!!
2020. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos pont ezért nem jó ilyen közel élni a családhoz. Előbb utóbb mindig van valami összezörrenés. Sajnos itt nincs jó válasz. Ha nem teszel meg semmit, akkor abból lesz a baj, ha mindent megteszel akkor meg kihasználnak.
2020. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

5 elég durván fogalmaz, de igaza van.

Az öcséd miért nem tid begyújtani? Hány éves? Ha menyasszonya van, akkor elvileg felnőtt. Akkor ez miért a te feladatod?


Ha családja lesz, akkor is te csinálsz majd helyette mindent? Nem is értem, amit veled tesznek, az nem normális.

Ne legyél hamupipőke, állj ki magadért, és igen, az lenne a legjobb, ha messzire költöznétek a pároddal, mert így sosem lesz nyugtotok a családodtól.

2020. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Felnőtt vagy kulon elsz, ha van kedved es idod segítesz ha nem hat nem. Hiaba a csaladod, nem vagy se a segedjuk se a kutyajuk. Mindenki felnőtt ember, ha öcséd nem fut be maganak fazni fog, ha dolgoznak nala de o nincs ott ranezhetsz a munkasokra dolgoznak e, de nem főzni nekik meg hasonlok. Anyudnak meg külföldrol ne jarjon a szaja plane. Meg van a sajat eleted, te iranyitod te dontesz. Legegyszerubb, nem érsz rá/nincs idő/más dolgod van. Állj ki magadert, sajnos az ilyen embereket rendre kihasznaljak a tobbiek, de nem akkor h nem hagyod magad.
2020. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
94%
Már bocs, de ezek a dolgok nem hogy nem a te feladataid, még csak nem is anyádé, hanem az ÖCSÉDÉ, plusz a menyasszonyáé.
2020. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
91%
5-osnek igaza van, megha nyersen is fogalmazott. A levalas resze kene legyen az is, hogy nem a szomszedba koltozol. A masik, hogy mintha nem lenne munkahelyed, ezert tekint mindenki cseledkent rad. Ezen is valtoztass, mert mindig kiahsznalhato leszel a hianyaban.
2020. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!