Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek mit tegyek? Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

6 hónapja beszélgetek egy 27 éves sráccal,régebben együtt dolgoztunk. Mellette van barátom,akivel együtt lakom,de ez már kb baráti kapcsolat már.


Elkezdtünk beszélgetni, de nem találkoztunk az elmúlt 6 hónapban.

Elég sokat beszéltünk kezdettől fogva, voltak célzások,de semmi konkrét, inkább ilyen baráti, apróbb utalásokkal.Nem hívott találkozóra,így elhívtam én,de nem is randira, csak kb időt együtt tölteni,amire nemet mondott egy lerázós indokkal.

Utána egyre többet rámírt,minden nap többször is,rengeteget beszéltünk,és az utalások is egyre többek lettek, míg végül kicsit összevesztünk.

Nem beszéltünk 2 hétig, majd újra rámírt, és távkapcsolatként említette a beszélgetéseinket,és hát néhány nap múlva az egész chatszexbe torkollot.

Kicsit beleéltem ekkor magam a dolgoba, de gyorsan leszögezte hogy semmi hátsó szándéka nincs, kicsit hülyén éreztem magam emiatt, hogy egy pillanatra többet gondoltam bele ebbe,inkább nem akartam többet csinálni,de valahogy úgy alakult hogy folytattuk. Azt mondta vannak érzései.

Rosszul érzem magam,hogy ezt csinálom a barátom háta mögött, de nagyon jól esik amiket ír, hogy csinosnak talál, nagyon régen nem mondott ilyet nekem senki. Félek hiányozna ha abba maradna, de kezdek már valami valóságosabbra vágyni. Egy valakire,akinek kellek igazából. a srác a szakdolgozatát írja,nemsokára ha elkezd dolgozni, gondolom abbamarad köztünk a beszélgetés,ami félek hiányozni fog. Hogyan rendeznétek el ezeket az érzéseket magatokban? 28 N


2020. máj. 28. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a pasiddal és gyere össze az újjal. Mert, ez így gáz.
2020. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy fenekkel ne akarj ket szeken ulni! Ha a paroddal mar kihult a kapcsolat es ugy erzed nincs tovabb- szakits! Igy lenne korrekt mindenkivel szmben. Aztan nyugisabb korulmenyek kozott meglatod, hogy mikent alakul a masikkal..
2020. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha érzed, hogy a kapcsolatod már nem jó, miért mással flörtölsz meg szexchatelsz?

Döntsd el, hogy mi a szart akarsz a kapcsolazoddal. Ha fontos a barátod, akkor ülj le vele, mondd meg neki, hogy már lapos az egész, próbáljátok meg feldobni, javítani, újra egymásba szeretni.

Ha nem nem nem szereted, akkor szakíts, aztán úgy szexelsz mással, ahogy akarsz...

2020. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!