Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az anyósommal aki...

Mit kezdjek az anyósommal aki állandóan ellenem "dolgozik"?

Figyelt kérdés
A párom édesanyja ahol tud ellenem dolgozik.Mindenbe beleszól és akármi gond van annak csak én lehetek az oka.Próbáltam már,hogy totál azt teszem ahogy ő szeretné de az se volt jó neki.Ha nem érdekel az se jó.Akármilyen bunkó volt vagy akármit tett/mondott én azért sem veszekedtem,sosem voltam tiszteletlen.Mégis engem bánt folyton persze nem szemtől szemben.Beszélni nem lehet vele.
2010. aug. 10. 20:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok és nem élünk együtt még .
2010. aug. 10. 20:23
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Beszelj a paroddal,hogy allitsa le.Nem vagy koteles elturni a banya askalodasait.Amugy az ilyeneknek semmi nem jo.Kar erolkodni.
2010. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
igen, az erőlködés szerintem is kár. 9 éve vagyunk házasok. eleinte el voltam anyóssal olyan semleges viszonyban. mára rájöttem, hogy egy gonosz disznó, ha valami olyat mond vagy tesz ( de általában csak olyat mond vagy tesz)ami nem tetszik, azonnal megmondom. régen nagyon bántott, hogy nem törődik az unokáival, és magán kivül senkivel, semmivel. ma már nem érdekel. nem érdekel az anyósom, felőlem tök mindegy, hogy él e vagy hal e, minket hagyjon nyugton élni, ennyi a lényeg.
2010. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már szólt neki és mindig megvéd ha engem támad a hátam mögött(mert csak így szokta).De semmi értelme mindig ugyanaz a nóta :S Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 10. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak a hátad mögött szemétkedik, szard le.26/N
2010. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, annyi különbséggel, hogy nálunk a párom egész családja ellenem dolgozik. Iszonyú aljas és szemét módon. Gyűlölöm őket, de nekem sajnos együtt kell "élnem" velük. Páromnak van egy közös vállalkozása a sógorával és mindannyian ott dolgozunk. Nagyon gáz! Néha komolyan sajnálom magam. Ja és a legrosszabb hogy babaprojecten dolgozunk.
2010. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pofozd fel az ótvar vén qrvát, mit szarozol. Az ilyennek csak az használ, emberi szóból az ilyen retek úgysem ért.
2010. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és lehet, hogy durván fogalmaztam az utolsó választ, de ez az igazság, nincs mit szépíteni rajta. Az ilyen féreg csak az erőszakból ért.
2010. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!