Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ha a párom állandóan az "anyósomra" hallgat, és nem rám? Megbeszélni próbáltam vele, de szerinte az én hibám minden. Ha pl. összeveszünk az anyósommal, arra is aztmondja h én kezdtem. SZerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellemetlen! Sajnos én tapasztaltam hogy az ilyen anyás lányokkal nem lehet mit kezdeni.
2009. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja, bocsi...elfelejtetem írni h én lány vagyok :)

Vagyis a fiúm halgat mindíg az annyára, és nem rám.

Én 21, a fiúm 25.

2009. szept. 27. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a leírásodból sejtettem, hogy a srác anyjával lesznek gondok... az anya-lány kapcsolatban ritka az ilyen egészségtelen kötődés.


Nem hiszem, hogy egyedül sokat tudsz tenni. Ez egy tipikus pszichoszexuális fejlődési rendellenesség, ami miatt egyes fiúk még felnőttkorban is szinte szerelemmel kötődnek az anyjukhoz. Vagy megpróbálsz együtt élni ezzel, vagy próbálkoztok pszichiáterrel, kapcsolatterápiával, vagy otthagyod, és keresel magadnak egy normális srácot.

2009. szept. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!