Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatesóm ezzel beoltani akart?

Unokatesóm ezzel beoltani akart?

Figyelt kérdés
Arról beszéltünk, hogy ki mire büszke, és én mondtam, hogy arra, hogy felvettek az orvosi egyetemre. Errő ő azt mondta hogy arra ne "büszküljek", mert ezzel még semmit nem tettem le az asztalra. Elég rosszul esett mert 2 egész éven át minden erőmmel az orvosira való tanuláson voltam, hogy olyan érettségit tudjak írni ami elég az egyetemre. Én azt egy nagy nehézségként éltem meg, sokáig nem is voltam biztos hogy sikerülni fog. Miután elértem, jólesett az egész dolog. Nem tudom, hogy kedvrombolásként mondta de én sem így kommentáltam mikor felvették közgázra. Én elismertem hogy ha megküzdött érte legyen vele elégedett...

2020. dec. 3. 18:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Irigy.

Annyit hozzá, az egy dolog hogy mindkettőtöket felvettek de tisztességgel el is kell végezni

2020. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha te ezt sikernek élted meg, akkor legyél büszke! Ő nem látja a mögötte lévő munkát. Nincs értelme erről beszélni vele, mert egy kicsit rosszindulatúnak érzem a unokatesódat.
2020. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem, csak úgy gondolja, hogy igaza van. Nehez bejutni, de nem ez a legnehezebb része. Semmi baj azzal, hogy büszke vagy rá, de meg el is kell végezni.
2020. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nyugottan lehetsz büszke, nehéz bejutni biztos sok munka volt. Unokatesód szerintem csak rosszindulatból mondta. Persze nem elég hogy felvettek, attól még nem leszel orvos, de ha kitartó vagy, biztosan az is sikerülni fog és lesz majd még mire büszkének lenned. :)
2020. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Mivel közgázos, ezért fáj neki az igazság. Hiába 440 pont a korvinnyóra az állami, ha emelt angol+matek kombóval be lehet jutni. Azért az nem egy biológia, kémia, fizika szint.
2020. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mérnök spanom, aki egy közép fizikát meg 2 emeltet rakott. Matekot, angolt, ami valami 98% lett asszem, ezzel szemben a fizika éppen négyes lett neki. Pár ponttal lecsúszott a BME gépészről, míg Corvó közgázra simán bejutott volna.
2020. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Errő ő azt mondta hogy arra ne "büszküljek", mert ezzel még semmit nem tettem le az asztalra"

sajnos a tesód vagy tökhülye vagy gonosz és bántani akart. vagy mindkettő. legyél büszke, a legtöbb ember a közelébe se lenne!

2020. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő bántani akart. Attól hogy igaz, hogy elkell végezni még nem normális dolog hogy a szemedbe tolja. Örülnie kellene hogy felvettek. Ne felejtsd el hogy az irigy ember mindig az lesz, eltudja valameddig kendőzni de néha nap kimutatja. Majd 10 év múlva mikor már orvos leszel akkor majd azt mondja, hogy neked könnyű volt stb
2020. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehetsz büszke. Az unokatesód irígy vagy más miatt akar téged lehúzni.
2020. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a mérnöki karon állandóan az volt a szöveg, hogy nem volt elég bekerülni, bent is kell maradni. Lehet, hogy unokatesód is megkapta ezt a szöveget a barátaitól, vagy olvasta akárhol és emiatt azt érzi, hogy neki is ezt a szöveget kell nyomatni. Ne foglalkozz vele, ügyes vagy, hogy bekerültél. Szerettem volna én is orvos lenni, de én már korábban láttam, hogy az én agyam mégsem erre van ráállva, a kettes kémiatudásom elég komoly jele volt ennek 15 évesen. Pedig nem vagyok buta, nehéz mérnöki szakot végeztem. Szóval tényleg érdem az, hogy felvettek, biztos sok tanulás van mögötte. Hajrá, legyél ügyes az egyetemen is, úgy hallottam az anatómia elég vízválasztó tantárgy, sok sikert hozzá!
2020. dec. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!