Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy össze jöttünk a másod unokatesómmal?

Figyelt kérdés
Én 18L, ő 21F

2020. jún. 21. 23:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Unokatesóval? 7 milliárd ember van a földön és te az unokatestvéredet választottad? Én nem itélem el az embereket azért mert milyen embereket szeretnek,de ez sok. Remélem csak egy troll vagy és a humor kategóriába akartad ezt írni.

Sehogy se mondd el.

2020. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

Első kérdésem: Mi a f*sz?

Második kérdésem :Tudjátok hogy ez nem éppen elfogadott?

Harmadik kérdésem :Miért?


Remélem csak fake kérdés.

De alapvetően oda állsz, és el mondod.. Ha a családod alapból ilyen beállítottságú, azt nagyon sajnálom... Ha pedig nem, akkor készülj egy pofonra. A szülő akkor üt, mikor tehetetlen, és mikor lehetne tehetetlenebb, mint mikor egy vérfertőző szerencsétlent nevelt fel. Minden rosszindulat nélkül. A vérfertőzés gáz, értem? Vess véget ennek, nagyon gyorsan.

2020. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%

Sehogy.

És ennek nagyon gyorsan vess véget. Remélem nem duGTatok 🤪

2020. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Én is ismerek ilyet, másodunokatestvérek, össze is házasodtak, 2 egészséges gyerekük van, annak idején a szülők ellenezték, de kénytelenek voltak elfogadni. Megesett már ilyen mással is.
2020. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%

Ja megesik... Jóhogy nem azt mondod hogy normàlis dolog basszus.

Aztàn majd jönnek a retardált kölykök

2020. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
nem tudom kik pontozzák le ezeket a válaszokat,de azoknak is baj van otthon
2020. jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

A szörnyülködők közül tegye fel a kezét, aki ismeri egyáltalán a másodunokatestvérét!


Nem mellesleg: ptk szerint már az első unokatestvérek is házasodhatnak.

2020. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%

Eléjük állsz és elmondod, esetleg kihívod őket nappaliba/konyhába hogy beszélni szeretnél velük, és elmondod.


Ha nem degeneráltak a szüleid elfogadják és inkább támogatni fognak, ha degeneráltak akkor inkább tartsátok titokban míg nem lesz pénz elköltözni és utána mond el.

Másod unokatestvérrel házasodhatsz is akár, a mai világban ezzel kellene hogy a legkevesebb gond legyen.


Mellesleg a mai világban annyi mérget,karcinogén anyagot, gyógyszert viszünk be a szervezetünkbe szimplán a csapvízzel, hogy ha valakinek rendellenességgel jön világra gyereke, leginkább erre vezethető vissza, nem pedig a rokoni kapcsolatokra.Ez van sajnos, ezzel mit tenni már nem tud senki.

2020. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Azért hatalmas különbség van unokatestvér és másodunokatestvér között. Itt már nem igazán beszélhetünk egészségügyi kockázatról és egy átlagos családban simán el is fordulhat, hogy nem is ismerik egymást. Ha együtt nőttek fel, akkor persze érdekesebb a szituáció, de ez szerintem már a belefér kategória.
2020. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Na bammeg miért pont a saját rokonoddal kavarsz?
2020. jún. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!