Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a...

Szerintetek én vagyok a szemét amiért nem akarom hogy valaki heti szinten jöjjön hozzánk látogatóba?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves lányom és terhes vagyok. Van olyan aki állandóan bejelentkezik hogy jönne. Ráadásul meg is mindja mikor és hány órakor. Néha ha jön nem baj de hetente sok már egy picit főleg hogy babát várok. Itt a háztartás és a 2 éves gyerekem is....es mar en érzem magam rosszul ha valamit ki talalok, hogy ne jöjjön. Csak már sok és tényleg nem is érek erre minden héten rá. Nektek erről mi a véleményetek?

2020. dec. 10. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy ki az az illető. A kategória szerint családi kapcsolat.

A nagyanyám harmadunokatestvérének a keresztgyereke ne jöjjön ilyen sűrűn, de nagymama, testvér engem biztos nem zavarna.

2020. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Igaza van az elsőnek.

Kiről van szó?

Egyébként meg, szerintem meg lehet neki mondani, hogy ha nem szeretnéd, hogy ilyen sűrűn menjen. A kifogások előbb-utóbb félreértéshez és sértődéshez vezetnek.

2020. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az apám testvére
2020. dec. 10. 13:43
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Te kerdezo, es megis miert nem kommunikalsz a “vendegekkel”? Megmondod, hogy nem jon senki es kesz, ha csengetnek esetleg, nem nyitod ki az ajtot. Nem vagy koteles beengedni senkit, terhesen plusz egy gyerekkel a virus kellos kozepen en se fogadnek hetente vendegeket.
2020. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

Hat heti szinten engem se sőtbörülnék neki🙄

Enis terhes vagyok,mellette hoszu rovid hetben dolgozom vegzem a haztartast es az anyosom napi szintem jon,ha dolgozok(11tol este 10ig melozok o a fonok🙄)vagy melo elot vagy melo utan atjon fel orara,ha othon vagyok atjon napi 2orara...ehez mitszolnal?

2020. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát az sem jobb utolsó :/
2020. dec. 10. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Most vagy a legjobb helyzetben. Fogd a vírusra (kicsi gyerek + terhesség).
2020. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

A látogatásnál mondd, mert nem biztos. Ha megint, akkor pedig átjár hozzátok.

22L

2020. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

A nagybátyádnak nincs családja? Lehet bennetek látja a családot és mint egy "nagypapa" látogat.

Mondd meg neki, ha legközelebb hív és bejelentkezik, hogy persze jöjjön csak, de készüljön, hogy a gyerekkel kell foglalkoznia, mert neked ez vagy az a dolgod házon belül, vagy kívül.

2020. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen mindegy, kiröl van szó, ha neked nem felel meg, akkor közlöd vele, nem érsz rá.

Ha megsértödik, az magánügye, neked nem az a dolgod, hogy folyamatosan valakiket fogadj a lakásban.

2020. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!