Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozás anyósjelölttel...

Első találkozás anyósjelölttel, illik vinni valamit?

Figyelt kérdés
Ő utazik az én városomba, kis városnézés és étterem a program. Illik nekem valamit vinni neki? Mit? Vagy csak akkor vigyek valamit, ha én megyek majd hozzá?
2010. aug. 12. 12:07
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, és 30/L vagyok
2010. aug. 12. 12:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párodtól, mit szeret az anyukája, és próbáld meg megszerezni :) bonbont, egy üveg pezsgőt, bort vagy valami :)
2010. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég a vendéglátás.

Ő megy hozzád először? :O

2010. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én meghívnám ebédelni (a párommal fizetnénk), egyébként csak akkor vinnék virágot, ha én megyek hozzá.

De jó lenne tudni, milyenek a körülmények, mert ha együtt laktok a pároddal, illik meghívni, hogy nézze meg, hogy éltek. Ha a párod sem a városban lakik, akkor is illik meghívni őket.

Ha a párodnak is ott van lakása/albija, ahol neked, akkor neki illik meghívni.

2010. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy adnék neki egy kedves csokrot,vagy egy szál virágot,de szerintem nem elvárás.
2010. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem vittem semmit, mikor mentem.


Anyukám azt mondta, hogy lehet, hogy ő ezt se**nyalásnak venné. Nem az ajándékomra kíváncsi, hanem rám.

2010. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajándékot csak alkalmakra szokás venni, értem ezalatt szülinap, névnap stb. Első találkozásnál nem igazán szoktak venni az emberek, mivel még nem ismerik egymást, így nem tudhatják, hogy mit szeret az illető. De ha nagyon kedveskedni akarsz neki, akkor vegyél egy doboz csokit. Persze előtte kérdezd meg a Párodat, nehogy gond legyen belőle pl. ha nem ehet csokit, vagy éppen nem szereti azt a fajta csokit, akkor még kellemetlen helyzetbe is keveredhetsz.
2010. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval ellentétben az a véleményem, hogy első talinál illik ajándékot vinni. Én mindig viszek ajándákot annak is, akit rég láttam (nőnek csoki, virág, férfinak ital). Virágot vittem anyósnak is, bár én mentem hozzájuk először. Szerintem egy szál virág nem lesz tolakodó. (Kivéve ha allergiás rá:))
2010. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem vinnék. Lehet, hogy már úgy vár eleve, hogy csak a hibát keresi benned, aztán ha becsukódik az ajtó a hátad mögött, egyből elkezd mocskolni (sok anyósjelölt csinálja). Majd ha hosszabb távon látom, hogy normális, meg jó viszony alakul ki, viszek ajándékot. De a kényszerből/képmutatásból/illemből ajándékozást én nem bírom. Az ajándék vagy szívből jöjjön, vagy sehogy.


29/n

2010. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...De alapjáraton úgy kell nekiállni,hogy nagyon kedves hölgy,és minden rendben lesz.Persze,a mosolyok fontosabbak az ajándéknál,de mért lenne képmutatás egy apró figyelmesség?!
2010. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!