Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozás? (többi lent)

Első találkozás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy ideje együtt vagyok a párommal, de még nem volt rá alkalom, hogy találkozzam a családjával. Most viszont igen. És (mivel ő az első) kicsit tartok tőle. Rengeteg kérdésem van. Szerintetek kéne valami apróságot vinni a családjának? És hogy viselkedjek? Mert oké ez az adjam magam stb... de kérdezzek valamit? vagy dicsérjem az édesanyja virágait? vagy mit tudom én xd segítsetek légyszi (csak normális válaszokat pls)
2011. ápr. 26. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Diszkréten öltözz fel, alig sminkkel. Köszönjél, és jó hangosan, érthetően mutatkozzál be. A vezetékneved, és a keresztneved is mondd. A szobába lépéskor vedd le a cipődet, és csak akkor ülj le, amikor hellyel kínálnak. Segítsél a mamának a konyhában,a tálaláskor, a mosogatáskor, ha ebédet is kapsz. A virágait nyugodtan dícsérd meg, ha értesz hozzájuk, eszmét is cserélhettek, ha nem értesz hozzájuk, kérj tanácsot az ápolásukkal kapcsolatba. A barátoddal, ne nyaljátok faljátok egymást, és ne csókolózzatok a szülők előtt. A kezét azért foghatod. Anyukának egy szál virágot,vagy egy doboz bon-bon-t, apukának egy üveg bort vihetsz.
2011. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. ápr. 26. 09:39
 3/4 napietus ***** válasza:
első tökéletesen leírta :) még annyit hozzátennék, hogy inkább figyelj, ne te sztorizgass, ne Te kezdj bele egy új témába, mert nem ismered még őket, és nem tudhatod, mivel találsz bele nagyon valamilyen ügybe. persze, ha kérdeznek valamiről, családodról, hobbijaidról stb. akkor válaszolj értelmesen, ne csak igen-nemmel, de nem is kell nagyszónoklatot tartani, nehogy untasd őket.
2011. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. ápr. 26. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!