Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Mit szólnátok , ha...

Feleségek! Mit szólnátok , ha a férjetek sunyiban kölcsön adna havi 50 - 100 ezreket akikkel együtt dolgozik?

Figyelt kérdés

Kb félmillióval tartoznak neki ami kiderült..

Mi a véleményetek ? Háztartásbeliként ignorálnom kéne vagy felháborodni ?

Többször is előfordult , hónap végére semmilyen kaja nem marad stb stb

Mindig azt mondta , azért fogy a pénz mert vásárol a munkájához dolgokat.


2020. dec. 12. 16:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt nehezen tudom elképzelni, tekintve, hogy hozzáférünk egymás számlájához, feltűnt volna..
2020. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Kurvázik.
2020. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy hlye vagy drága férjem és add inkább nekem, mert akkor legalább kapsz érte egy boldog feleséget, így viszont kidobott pénz!
2020. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem kölcsönadott pénzek ezek. Vagy játékgépezik, vagy amit 2-es írt.
2020. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%
Balekként kihasználják a munkatársai. Beszélj a férjeddel! Oké, hogy az ő pénze, de ne legyen már hlye!
2020. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
A férjed hazudik, ez nyilvánvaló. De ettől függetlenül, nem gondolod, hogy ha hónap végén nincs mit enni, akkor talán el kéne húzni dolgozni? Csak egy ötlet, jöhetnek a kifogások.
2020. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%
Ismertem egy ürgét, annak félévente "kiloptak" a céges kocsijából pár százezer forintot, a felesége mindig elhitte neki... Az iratait az a sok rendes tolvaj mindig bedobta a postaládájukba:))
2020. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet, hogy kamuzik az urad, sőt inkább valószínűbb. Kérdezd csak meg a munkatársait, hogy meg tudnák-e adni a tartozásaikat a férjednek, mert kajára kellene és nincs miből főznöd... Akkor majd kiderül az igazság és legalább teszel valamit a családod érdekében.
2020. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem titokban egy értékesebb ajándékra gyűjtött neked karácsonyra. ( A kölcsönadás, meg hogy a munkájához vásárolt dolgokat, azok kamuk)
2020. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Ja, 9-es biztos egy drága ékszerre, miközben kajára nem jut.
2020. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!